תפריט
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - איתנו כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

ביה"ס לכדורסל סוגר את עונת 2017/18

ביה"ס לכדורסל של דור העתיד מכבי ת"א סיים את העונה עם לא פחות מ-1500 שחקנים ברחבי ת"א ומחוצה לה ב-22 סניפים שונים, וקיים עונה גדושה בפעילויות מקצועיות וערכיות ייחודיות למועדון

13/06/2018
ראשי · נוער · ביה"ס לכדורסל סוגר את עונת 2017/18
ביה"ס לכדורסל סוגר את עונת 2017/18
ילדים בגילאי גן עד כיתות ה' התאמנו במשך השנה באימונים שוטפים עם המאמנים המקצועיים של דור העתיד שדאגו להנחיל לשחקנים את הערכים המרכזיים, המקצועיים והחברתיים שדור העתיד דוגל בהם. נדבך חשוב נוסף שדור העתיד שם עליו דגש הוא הפעילויות הנוספות, הנותנות לילדים עוד זמן כדור וגורמות לילדים להתאהב במשחק הכדורסל, להציב להם מטרות, חלומות ושאיפות להמשיך להשתפר כל הזמן.בין האימונים הסדירים השחקנים לקחו חלק בפרויקט מרכז מצוינות, בו לקחו חלק גם מאמנים ממחלקת הנוער שהגיעו להעביר שעות אימונים נוספות לשחקנים, ימי הפנינג במהלך השנה הכללו תחנות שונות לעבודה על יסודות הכדורסל, מחנות Camp Day במהלך החופשים ולקיחת חלק בליגת הילדים הטובה בעולם שהגיעה לדור העתיד משיתוף פעולה עם ליגת ה-NBA.
 

את מסיבת סיום העונה החלטנו לערוך באיצטדיון האתלטיקה של הדר יוסף מתחת לכיפת השמיים. השחקנים קיבלו מדליות ותעודות, מנכ"ל מחלקת הנוער, אלון בן זקן ומנהל ביה"ס לכדורסל, איתי חמי נתנו את דבריהם על העונה החולפת ודיברו על העתיד. לסיום, הילדים נהנו מעשרות מתנפחים שנפרסו ברחבי האיצטדיון וכללו מיומנויות שונות של כושר גופני, טכניקה, יציבה ויסודות כדורסל כמובן.תודה לשחקנים ולהורים שבחרו להתאמן בביה"ס לכדורסל של דור העתיד מכבי ת"א. אנחנו כבר עמלים על תכנון העונה החדשה - נתראה גם בשנה הבאה! 
מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

הצטרף למיזם בשיתוף האוהדים

איתנו על החולצת, איתנו על צעיף בהתאמה אישית, איתנו על אוטובוס הקבוצה ועוד מגוון פעילויות

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×