תפריט
כפתור ימני - חידוש כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - חידוש כפתור אמצעי - מנוי חדש כפתור אמצעי - חנות

מייקל רול: "יש הרבה כשרון בקבוצה"

הפורוורד חזר לישראל ודיבר על המטרות הקרובות ("להתחבר כמה שיותר מהר"), זוסמן ואבדיה ("הם השתפרו") והסגל המתגבש: "מגיעים שמות גדולים"

25/08/2018
ראשי · ארכיון כתבות · מייקל רול: "יש הרבה כשרון בקבוצה"
מייקל רול, אחד מעמודי התווך של סגל מכבי FOX תל אביב בעונה החולפת, חזר לישראל אחרי חופשת הקיץ. מלבד תספורת חדשה, הפורוורד הנהדר חזר גם עם חיוך רחב וגישה מאוד חיובית לקראת העונה הקרובה. 

"הייתה טיסה ארוכה, אבל מרגיש טוב לחזור. אני אוהב את המקום הזה. היה קיץ נהדר, ממש נחמד לראות חברים ובני משפחה. הייתי בבית וממש נהניתי מהזמן שלי שם", סיפר מייקל רול עם יציאתו לאולם מקבלי הפנים בנתב"ג. "המטרה שלנו היא להתחבר כמה שיותר מהר, ליהנות מהזמן שלנו יחד, לאהוב מה שאנחנו עושים וזה יביא תוצאות בהתאם". 

על השחקנים החדשים של מכבי אמר רול: "עוד לא דיברתי עם החבר'ה החדשים, רק עם אלה שחוזרים מהעונה הקודמת. מגיעים שמות גדולים עם הרבה כשרון ועל זה כולם מדברים. ככל שנקדים לחבר את כולם יחד הכל יסתדר. זה עדיין לא הזמן לבנות ציפיות. צריך לעבוד כמה שיותר קשה ולנצח כמה שיותר משחקים". "לשמור על ליבת הסגל זה תמיד מפתח להצלחה. אנחנו כבר מכירים אחד את השני, הרגלים ואיך כל אחד ישחק על המגרש", הסביר הפורוורד. "כל עוד נשמור על הליבה הזאת ונבנה על בסיסה את הסגל עם חבר'ה חדשים ומוכשרים, יהיה מצוין". 

על ההצלחה של יובל זוסמן ודני אבדיה עם נבחרת העתודה באליפות אירופה אמר רול: "זה משהו גדול, הישג שיהיה שייך להם תמיד. משהו שהם יוכלו לשתף בו. הם השתפרו ושיחקו נהדר, צפיתי בכמה משחקים שלהם ברשת. להצליח לזכות באליפות זה מדהים ויישאר איתם לעד". 

לקראת האימון הראשון בסגל המתגבש הוסיף מייקל רול: "אני נרגש מאוד וגם כל מי שדיברתי איתו. יש לנו הרבה כשרון בקבוצה ונעשה כל מה שאנחנו יכולים כדי לחבר הכל יחד ולתת את העונה הכי טובה שאפשר".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×