תפריט

ספאחיה: "שיחקנו כדורסל טוב"

הצהובים מרוצים מהניצחון בפתיחת ההכנה. אבדיה: "שיחקנו ביחד, נתנו הכל וניצחנו כמו ווינרים". קלויארו: "המטרה העיקרית היא להיות מוכנים לעונה"

14/09/2018
ראשי · ארכיון כתבות · ספאחיה: "שיחקנו כדורסל טוב"
מכבי FOX תל אביב יכולה לסמן "וי" חשוב לאחר שגברה 84:87 על חימקי מוסקבה ופתחה בצורה טובה את משחקי ההכנה לקראת העונה החדשה. הצהובים יצאו לקפריסין בהרכב חסר מאוד (ללא 7 שחקנים), אך פיצו על כך עם משחק לחימה שהוביל לקאמבק ענק בסיום ולניצחון מתוק.

"זה רק משחק ההכנה ראשון של העונה", אמר בסיום נבן ספאחיה. "אחרי מחצית ראשונה נוראית, במיוחד ברבע השני, שיחקנו כדורסל טוב במיוחד הגנה ושינינו מספר דברים. אני יכול להיות מרוצה, כמו שאמרתי לשחקנים 'זה רק המשחק הראשון, הישארו צנועים'. צריך לחשוב על היריבה הבאה ולהמשיך לעבוד קשה".דני אבדיה שסיים עם 12 נק' התייחס לחיבור עם השחקנים החדשים: "זו הרגשה טובה מאוד לשחק עם החבר'ה החדשים. שיחקנו ביחד, היו רגעים קצת קשים במשחק אבל הצלחנו להתאפס על עצמנו ונתנו הכל ברגעים האחרונים. ניצחנו כמו ווינרים".

אנג'לו קלויארו שנתן תרומה נהדרת בהגנה הוסיף: "זה משחק ההכנה הראשון של העונה. המטרה העיקרית היא להיות טובים יותר, ליישם את מה שעבדנו עליו באימונים, להמשיך לגדול ולהיות מוכנים לעונה. אני חושב שעשינו עבודה טובה".
מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם

חדשות נוספות

בגלל המלחמה ההיא

18/09/2018

משרדי המועדון סגורים ביום הכיפורים

18/09/2018

ספאחיה: "יש לנו עתיד טוב עם הרבה כישרון בקבוצה"

16/09/20186
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
קראתי את התקנון ואני מאשר/ת קבלת עדכונים ותוכן שיווקי במייל ו/או SMS
×
קישור ×