תפריט
כפתור ימני - מנויים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור שמאלי - חנות
כפתור ימני - מנויים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור שמאלי - חנות

ספאחיה: "הבטחתי לאוהדים שנעשה צעד קדימה"

למרות ההפסד לצסק"א במכבי אופטימיים מאוד לגבי ההמשך. בלאק: "אהבתי את האווירה, האוהדים היו משוגעים והביאו לנו הרבה אנרגיות"

17/10/2018
ראשי · ארכיון כתבות · ספאחיה: "הבטחתי לאוהדים שנעשה צעד קדימה"
מכבי FOX תל אביב הפסידה 89:86 לצסק"א מוסקבה בתום דרמה גדולה בהיכל ותצוגת כדורסל מרשימה. לצהובים אין יותר מדי זמן לנוח כי כבר בחמישי (21:00) יתמודדו מול בודוצ'נוסט ויחפשו את הניצחון הראשון העונה במפעל.

מאמן הקבוצה, נבן ספאחיה, אמר בסיום: "היו לנו איבודים טיפשיים שסידרו לצסק"א סלים קלים. לעומת זאת, במחצית השניה היו לנו רק שלושה איבודים וזה מושלם במשחק מול יריבה כזו טובה. בסופו של דבר לא יכולנו לעמוד באיכות שלהם".

"אני מברך את צסק"א על הניצחון, אבל גם אומר כל הכבוד לשחקנים שלי שנלחמו", הוסיף ספאחיה. "לא היה לנו מספיק נשק. לא הופתעתי מהיכולת שלנו. אחרי ההפסד לפנאתינייקוס, הבטחתי לאוהדים שנעשה צעד קדימה ועשינו את זה"."הפסדנו, אז אני לא יכול להגיד שהייתה בכורה חלומית", אמר אנג'לו קלויארו, "ככל שאתה מתקרב ואתה במשחק, אתה רוצה לנצח. אני לא חושב שצסק"א זילזלו בי, פשוט הנענו טוב את הכדור עד שמצאנו זריקה נוחה ובהרבה מקרים זה הייתי אני שלקח את הזריקה. אני מקווה ששיתוף הפעולה הטוב שלי עם טאריק בלאק יימשך ושהחיבור בין כולם ימשיך להתחזק".

טאריק בלאק אמר: "אני אופטימי לגבי העתיד ולגבי איך שנראינו כקבוצה. היינו טובים יותר ממה שהראנו ביוון בשבוע שעבר, אנחנו ממשיכים להתקדם, זו עונה ארוכה של כמעט 10 חודשים ויש לנו הרבה דרך לעשות והרבה שחקנים להכניס לעניינים. שיחקנו נגד קבוצה שמשחקת שנים ביחד ולא נפלנו מהם, אנחנו כוח שיצטרכו להכיר בו ואנחנו נהיה מסוכנים בהמשך. אהבתי את האווירה, האוהדים היו משוגעים והביאו לנו הרבה אנרגיות".

סקוטי ווילבקין סיכם: "קיבלתי רק זריקה אחת נוחה כל המשחק, לפעמים הייתי צריך ליצור בכוח והם עשו עבודה טובה. חמש העבירות שלי לא גמרו את הסיפור כי היה לנו צ'אנס גם כשהייתי על הספסל. יובל זוסמן נכנס ונתן הגנה גדולה. הפסדנו את המשחק על טעויות קטנות שאתה לא יכול לעשות נגד קבוצה כמו צסק"א".
מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×