תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

"חשוב לנו לקחת חלק בפרויקט הזה"

ג'ון דיברתולומיאו, יובל זוסמן, ניקולה וויצ'יץ' ודורון ג'מצ'י השתתפו בפעילות One Team של היורוליג עם שחקני כפר הנוער עיינות

18/02/2019
ראשי · תרומה לקהילה · "חשוב לנו לקחת חלק בפרויקט הזה"
שגרירי מכבי בתכנית One Team של היורוליג - ג'ון דיברתולומיאו, יובל זוסמן, ניקולה וויצ'יץ' ודורון ג'מצ'י - הגיעו הבוקר לכפר הנוער עיינות וערכו פעילות עם חברי קבוצת הפנימיה. שחקני ההווה והעבר סייעו לנערים בתרגילים, נתנו טיפים לאימונים ומשחקים וכן אכלו יחד עם השחקנים הצעירים בחדר האוכל של הכפר. 

"לנו היה חשוב מאוד לבוא לפה, חשוב לנו לקחת חלק בפרויקט הזה שיש לו חיבור עתיר שנים עם כפר הנוער האדיר הזה", אמר דורון ג'מצ'י, כיום סמנכ"ל שיווק וקשרי קהילה במכבי. "ראינו פה הרבה מאוד הצלחות, לאו דווקא במובן של הכדורסל. אחד הרעיונות של 'וואן טים' הוא לקבל כלים לא רק בהיבט המקצועי, אלא בהיבט של האישיות, של ערכים ולחיים בכלל". 



"התחלתי לשחק כדורסל בגיל 6, בשבילי זה כל החיים וכל מה שאני עושה. שמח להגיע לפה ולעזור לכם. אני פה לכל שאלה או בקשה, אז אל תתביישו", אמר לנערים יובל זוסמן, שלאחר מכן הדריך פעילות כיצד לערוך חימום נכון. 

"שמח לראות אתכם שוב", פתח המנהל הספורטיבי ניקולה וויצ'יץ' את דבריו. "תמיד טוב לראות איך אתם משתפרים ומתקדמים ממפגש למפגש. אתם צריכים להמשיך לעבוד קשה. כדורסל זה ספורט יפה ודרך טובה ללמוד גם דברים חשובים על החיים".



מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×