תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

עלינו לרכבת החיוכים

זוסמן ואבדיה הצטרפו לאירוע למען ילדי "גדולים מהחיים"

12/03/2019
ראשי · תרומה לקהילה · עלינו לרכבת החיוכים
עלינו לרכבת החיוכים
נציגי מכבי FOX תל אביב עלו השבוע אל "רכבת החיוכים", הפנינג לפורים שמארגנת מדי שנה עמותת "גדולים מהחיים". האירוע מיועד לילדים החולים ומשפחות העמותה, זאת במטרה לתת להם הפוגה משגרת הטיפולים הקשה במסגרת המאבק במחלת הסרטן. 

כמו בשנתיים הקודמות, גם הפעם הצטרפה מכבי ביום שלישי בבוקר לאירוע המיוחד, בו השתתפו כ-800 אורחים. הפעם הגיעו לתחנת סבידור מרכז בתל אביב יובל זוסמן ודני אבדיה יחד עם כוכב העבר דורון ג'מצ'י, כיום סמנכ"ל השיווק וקשרי קהילה של המועדון. בתל אביב הגיעו האורחים הרבים לפעילות שארכה כשעתיים, זמן בו נערכו בתחנת סבידור מרכז מופעים והפעלות שנעשו על ידי חברות מסחריות מתנדבות. לאחר מכן עלו האורחים על רכבת מיוחדת שהוקצתה על ידי "רכבת ישראל" בעבור "גדולים מהחיים", בליווי ילדי העמותה, בני משפחותיהם, אמנים, מפורסמים, ליצנים, מאפרים ועוד לנסיעה לחיפה. 

נציגי מכבי - זוסמן, אבדיה וג'מצ'י - התחבקו והצטלמו עם הילדים הרבים וכמובן גם עם ההורים המאושרים, שזכו לראות את ילדיהם נרגשים והספיקו לנשום ולחייך קצת גם בעצמם. עמותת "גדולים מהחיים", שהוקמה בשנת 2000, שמה לה למטרה ללוות את הילדים החולים ובני משפחותיהם מרגע אבחון המחלה עד להחלמה מלאה ולחולל שינוי משמעותי בחיי הילדים ומשפחותיהם באמצעות יצירת חוויות משמחות לצד שיפור מתמיד באיכות הטיפול והתנאים הרפואיים.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×