תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

"רוצה אליפות BACK to BACK"

לקראת יום הולדתו, ראיון עם מייקל רול על מכבי ("זאת משפחה"), המטרה לשנה הקרובה וגם הניסיון כמנחה OPEN MIKE: "כיוון אפשרי לקריירה אחרי הכדורסל"

11/04/2019
ראשי · חדשות · "רוצה אליפות BACK to BACK"
מייקל רול נמצא בעונתו השניה במדי מכבי FOX תל אביב ונחשב לאחד השחקנים האהובים בקרב האוהדים וגם בחדר ההלבשה. מקצוען, אחראי, לוחם קר רוח על המגרש וגם צלף בחסד. לקראת יום הולדתו שחל השבוע (32), ערכנו איתו שיחה מכביסטית קצרה לפני האימון. 

כמו בעונתו הראשונה בצהוב-כחול, יכולת הקליעה של רול בולטת גם השנה. ביורוליג צלף ב-40.7% מעבר לקשת וב-90.5% מהקו בדרך ל-9.1 נקודות ו-2.7 אסיסטים בממוצע למשחק. בליגת העל עומדים הנתונים שלו על 49.3% מהשלוש, 92.6% מהעונשין ו-9.4 נקודות, לצד המון מנהיגות וקור רוח ב-20.5 דקות על המגרש. 

מייק, יום הולדת שמח. מה לאחל לך לשנה הקרובה? 
"הייתי רוצה שתאחלו לי בריאות מלאה וימים טובים כאן בהיכל". 

מה המטרה שאתה מציב לעצמך לשנה הקרובה בכדורסל? 
"בהחלט הייתי רוצה להתחיל את השנה הקרובה עם אליפות ישראל. הייתי מאוד רוצה שנזכה BACK to BACK (שנה אחר שנה), זה הישג מיוחד שארצה להוסיף לאוסף שלי. זה המפתח כרגע". זה יום הולדת שני שלך כשחקן מכבי ואתה כבר מכיר טוב את המועדון והכדורסל כאן. מה אתה הכי אוהב במכבי?  
"זאת משפחה. כשאני בא לעבודה אני שמח לראות את כל הפרצופים - אם זה הצוות בהיכל, הצוות של מכבי או החברים לקבוצה. אנחנו חבורה קרובה מאוד ואנחנו עושים הרבה כיף, ככה שזאת חוויה מהנה עבורי". 

מה היית רוצה לראות בישראל ועדיין לא הספקת? 
"הייתי רוצה כמה ימי חופש בכנרת. נסענו לשם יחד כקבוצה בשנה שעברה, אבל זה היה רק לחלק מהיום. היה יפהפה שם ומאוד נהניתי, ככה שהייתי רוצה מאוד לחזור לשם. איך אומרים sea of galilee בעברית, כנרת? מושלם". במהלך העונה הייתה לך תכנית אירוח בשם OPEN MIKE. נהנית ממנה? מה גילית על עצמך? 
"היה נהדר, ללא ספק. היכולת לצפות בכל שבוע בפרק עם החברים לקבוצה הייתה ממש כיף. אני יודע שהם נהנו מזה מאוד, כך שזה הדבר החשוב ביותר. כשהמרואיין נהנה, אז זה מתגלגל בקלות. הצופים נהנו מזה ואני למדתי הרבה על עצמי שזה כיוון אפשרי לקריירה אחרי הכדורסל. ללמוד על זה ולעשות את זה היה נפלא". 

מי היה המרואיין הכי נוח? 
"ללא ספק, האורח הכי נוח היה ג'רמי פארגו. הוא היה נהדר, זריז, שנון, תשובות נהדרות וגורם לך ליהנות מזה". 

אז בתור מנחה, מה אתה מתכנן לנו לקראת הישורת האחרונה של העונה? 
"יש כמה מהדורות שמכינים כרגע. אנחנו חושבים על זה לאורך כל העונה ואני מקווה שכולכם הצופים מחכים בדריכות".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×