תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

מכבי FOX תל אביב ו-DHL אקספרס ממשיכות יחד

האלופה וחברת השילוח הבינ"ל המובילה בעולם חתמו על הארכת הסכם החסות בשנתיים נוספות. אלי דריקס: "הולכים יחד כבר עונה שמינית ברציפות". מנכ"ל DHL ישראל יאיר ביטון: "ערכים משותפים של הישגיות, מהירות ותשוקה להצליח חשובים לא פחות מהתארים"

30/06/2019
ראשי · חדשות · מכבי FOX תל אביב ו-DHL אקספרס ממשיכות יחד
מכבי FOX תל אביב ו-DHL אקספרס ממשיכות יחד
אלופת המדינה מכבי FOX תל אביב ו-DHL אקספרס, חברת השילוח הבין-לאומי המובילה בעולם, חתמו השבוע על הארכת הסכם החסות בין הצדדים לשנתיים נוספות. היקף ההסכם נאמד בכ-1.5 מיליון ₪ לעונה. המשך שיתוף הפעולה, שהחל ב-2011, מעיד על ההערכה ההדדית והשותפות הטבעית בין שתי קבוצות מנצחות שמתאפיינות בחתירה מתמדת למצוינות ולשבירת שיאים חדשים.

החסות למכבי FOX תל אביב משתלבת במדיניות DHL העולמית, המשקיעה מעל 25% מתקציבי השיווק שלה בחסויות, רובן בתחום הספורט. בין השותפויות הגדולות הנוספות של DHL ניתן לציין את החסות הראשית לגביע העולם ברוגבי, מעצמות הכדורגל מנצ'סטר יונייטד ובאיירן מינכן, סבב המירוצים העולמי פורמולה 1, מוטו GP ועוד. לרשימה מכובדת זו הצטרף לפני שנתיים מועדון הכדורגל לסטר סיטי, שזכה באליפות פרמייר-ליג היסטורית באנגליה.
מנכ"ל מכבי אלי דריקס מסר: "אנחנו שמחים מאוד על שיתוף הפעולה המתמשך. DHL ומכבי תל אביב הולכים יד ביד כבר עונה שמינית ברציפות ואין ספק שהם שותפים רציניים ומלאים לדרך שלנו, ואנו מברכים על כך. זהו חיבור טבעי בין שני מותגי על, הן בזירה המקומית והן בזירה הבינ"ל, הדוגלים במצוינות, בהישגיות ובמקצוענות. אני מודה למנכ"ל DHL ישראל יאיר ביטון על החיבור הנפלא בין הצדדים. נהנינו לבקר במשרדי החברה עם צלחת האליפות בה זכינו לפני כשבועיים, בדיוק כפי שזכינו בה גם בעונה שלפני כן".

"אנו מאמינים בשותפות לטווח ארוך והשקעה בספורט הישראלי", הסביר יאיר ביטון, מנכ"ל DHL אקספרס ישראל. "הצלחה ואליפויות הן מטרות חשובות, אך הדרך אותה אנו עוברים עם המועדון משנת 2011 והערכים המשותפים של הישגיות, מהירות ותשוקה להצליח חשובים לא פחות. אנחנו מברכים את המועדון על זכיה שניה ברציפות באליפות המדינה ומחזקים את ידיהם לקראת עונת משחקים החדשה באירופה ובליגה המקומית".

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×