תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

הצצה לכנס הקיץ של היורוליג

נציגי מכבי FOX תל אביב לקחו חלק בישיבות מנהלי התקשורת, השיווק ומכירות הכרטיסים בברצלונה: "זה היה מאיר עיניים"

11/07/2019
ראשי · חדשות · הצצה לכנס הקיץ של היורוליג
הצצה לכנס הקיץ של היורוליג
נציגי כל קבוצות היורוליג לקחו במהלך השבוע האחרון חלק בכנס הקיץ של היורוליג. מדובר בימים מרוכזים של ישיבות משותפות בברצלונה בהן נערכים דיונים, מחליפים רעיונות ומתכוננים לעונת המשחקים הקרובה. בין המשתתפים היו כמובן גם אנשי מכבי FOX תל אביב, שחלקו מנסיונם וגם שמחו לשמוע על גישות שונות מצד חבריהם ברחבי אירופה.

ביום ראשון של הכנס נערכו ישיבות של מנהלי התקשורת של הקבוצות השונות. בדיונים הוסברו תקנות הנגישות לתקשורת בעונה הקרובה ונציגי הקבוצות השונות חלקו רעיונות ודילמות שצצות במהלך העבודה. בכנס לקחו חלק יותר מ-20 אנשי הקבוצות והנהלת היורוליג. 

בהמשך השבוע נערכו ישיבות המיועדות למנהלי השיווק, שם הוצגו גישות מיתוג שונות, תכניות של פרסום היורוליג והמועדונים וכן נידונו דרכים שונות של שיתוף פעולה עם נותני חסות והגדלת הכנסות. בראש ובראשונה הודגש כי השחקנים והמאמנים הם הפנים של הליגה ומהי חשיבות השתתפותם בפעילויות השונות. 



ביום רביעי נערך בברצלונה גם כנס מנהלי המכירות, שעוסקים במכירת הכרטיסים והמנויים בקרב קבוצות היורוליג. המטרה הייתה לבחון אסטרטגיות שונות, להנחיל גישה ידידותית לצופה ולקרב קהל חדש למשחקים. 

"כמובן שהמפגש היה מאיר עיניים", אמר לאתר היורוליג אורן עטר, מנהל המכירות של מכבי. "כולם מגיעים לכאן ומספרים על הדברים הטובים והגרועים שקורים במועדונים שלהם. בכל שנה אני שומע כאן דברים שלא הכרתי, כך שאני לומד ומנסה ליישם את השינויים בעונה שלאחר מכן. בסופו של דבר, אם אתה בא להקשיב, להתחדש וללמוד, תמכור טוב יותר".

"בכל מחלקה, אני חושב שזה נהדר שהיורוליג מכנסת את כולנו יחד", הסביר קלאודיו לימארדי ממילאנו לאתר היורוליג. "אנחנו 18 הקבוצות הטובות באירופה לא רק מנקודת המבט של הכדורסל, אלא גם מנקודת המבט הארגונית. אני חושב שזה אחד מפרקי הזמן החשובים של השנה". 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×