תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

וולטרס: ידוע שזה המקום להיות בו

הרכז החדש הגיע לגיחה בישראל ובראיון ראשון סיפר על שאראס, סגנון המשחק שלו ("מחפש מצבי קליעה, אבל גם יוצר מצבים לחברים") ועל המטרות לעונה

17/07/2019
ראשי · חדשות · וולטרס: ידוע שזה המקום להיות בו
נייט וולטרס הגיע לישראל לגיחה קצרה. היכרות, בדיקות רפואיות וסיבוב קצר בתל אביב. הוא וזוגתו הגיעו לאחר מסע ממושך שהחל במינסוטה והסתיים בנתב"ג, לפני שנסעו למשרדי מכבי. השחקן שמח ללמוד עוד על המועדון, ההיסטוריה שלו וגם העניק ראיון ראשון לאתר הרשמי בתור מכביסט. 

הרכז החדש שיחק בעונה שעברה בז'לגיריס והקישורים הרבים למכבי מוכרים לו היטב. "כמובן שהוא מאמן נהדר, במיוחד מאחר שאני גארד והוא שיחק באותה עמדה", השיב כשנשאל מה הוא לוקח מהשנה בה שיחק תחת שארונאס יאסיקביצ'יוס, רכז במכבי בעברו. "הוא בדרך כלל קשוח עם הרכזים שלו, אבל למדתי המון. הוא מאמן מצוין והייתה לנו חבורת שחקנים נהדרת. הייתה שנה מהנה". 

התייעצת איתו לפני החתימה במכבי? 
"ידעתי שזה ארגון נהדר ושגם העיר נפלאה. הכרתי כמה מהחבר'ה שהיו בקבוצה בשנה שעברה, לכולם היו רק דברים טובים להגיד. זה המקום שרציתי להיות בו, אז הייתי נרגש מאוד כשבמכבי הביעו התעניינות". 

מה אתה מחפש קודם, קליעה או מסירה? 
"אני אגרסיבי במשחק שלי ומחפש מצבי קליעה, אבל גם יוצר מצבים לחברים שלי לקבוצה. אתה חייב לדעת לעשות גם וגם אם אתה רוצה להיות שחקן טוב". למה האוהדים צריכים לצפות ממך על הפרקט? 
"אני אחד שעובד חזק, אני רק רוצה לנצח ולזכות באליפויות ולעזור בכל דרך בה אוכל כדי שזה יקרה". 

הרבה קבוצות התעניינו בך, למה מכבי? 
"שמעתי רק דברים טובים על המועדון. אני מכיר את ההיסטוריה של המועדון, ידוע שזה המקום להיות בו. זה המקום בו רציתי להמשיך את הקריירה שלי, בתקווה שאשאר כאן הרבה זמן".

מה עוד שמעת על מכבי?   
"האוהדים כאן נהדרים. יש בהחלט אווירה טובה במשחקים ואני נרגש לראות את התמיכה והעידוד במהלך העונה. זה צריך להיות מרגש. אני מקווה שניתן לאוהדים הרבה סיבות לעודד אותנו. אני נרגש לעבוד עם המאמן יאניס ועם השחקנים המצוינים שיש לנו - סקוטי ווילבקין, טאריק בלאק, אות'לו האנטר וכל החבר'ה. זו צריכה להיות עונה מרגשת, אני כבר לא יכול לחכות שהיא תיפתח". 

מסר לאוהדים? 
"בואו נתחיל, יאללה מכבי!".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×