תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

"גאווה גדולה למחלקת הנוער של מכבי ת"א"

נבחרת הנוער של ישראל חזרה לדרג א' אחרי 3 שנים והעפילה לגמר אליפות אירופה. אהרוני: "עוד אבן דרך בעשייה שלנו שהשחקנים שלנו מצליחים ברמת הנבחרות"

04/08/2019
ראשי · נוער · "גאווה גדולה למחלקת הנוער של מכבי ת"א"
"גאווה גדולה למחלקת הנוער של מכבי ת"א"
נבחרת הנוער של ישראל חזרה לדרג א' לאחר 3 שנים, ותשחק הערב במשחק הגמר של אליפות אירופה דרג ב' מול נבחרת פולין, כאשר עד כה היא באליפות מושלמת ללא הפסדים. בהגיעה למשחק הגמר, הבטיחה כמובן ישראל את אחד מ-2 המקומות הראשונים, כאשר 3 המקומות הראשונים באליפות חוזרים לדרג א', ומכאן ההישג.
 
ההצלחה הזו היא גאווה גדולה למחלקת הנוער של מכבי ת"א כאשר מאמן קבוצת הנוער של מכבי והמנהל המקצועי של המחלקה הוא גם מאמן נבחרת הנוער של ישראל – אורן אהרוני. בנוסף, 4 משחקני הנבחרת הם שחקני מכבי: עמית אהרוני, דורי סהר, רזיאל חיון ויונתן אטיאס.


 
אורן אהרוני אמר לאתר הרשמי של מכבי: "זו תחושה נהדרת, הישג יוצא מהכלל. אני חושב שזו גאווה למחלקת הנוער של מכבי ת"א ששחקנים שגדלו במחלקה שותפים להישגים בנבחרות ישראל ובקיץ הנוכחי גם בנוער וגם בנבחרת העתודה, וזו עוד אבן דרך בעשייה שלנו שהשחקנים שלנו מצליחים ברמת הנבחרות".
 
כזכור, נבחרת העתודה שזכתה באליפות אירופה מונה גם היא 4 שחקנים שגדלו במחלקות הצעירות של מכבי ת"א: דני אבדיה, עמית זיס, עידן אלבר ותומר פורת.

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×