תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

עשרות אוהדים וחגיגה בנתב"ג

שחקני מכבי FOX תל אביב מתכנסים. אייסי רקד עם הצהובים בשדה: "אין דברים כאלה". ג'ייק כהן: "בכל אנחנו מביאים הרבה כשרון". האנטר: "נרגש להצטרף"

20/08/2019
ראשי · חדשות · עשרות אוהדים וחגיגה בנתב"ג
שחקני מכבי FOX תל אביב מתכנסים לקראת עונת 2020. הבוקר נפתח בבית החולים איכילוב בת"א, שם ג'ון דיברתולומיאו, יובל זוסמן, דני אבדיה וסנדי כהן ערכו בדיקות רפואיות. בצהריים כבר הגיעו עשרות אוהדי מכבי לנתב"ג, שם הציפו את אולם קבלת הפנים בשירים ובחולצות צהובות לרגל הנחיתות של ג'ייק כהן, קווינסי אייסי, אות'לו האנטר, טיילר דורסי, אנג'לו קלויארו וטאריק בלאק. 

"הייתה טיסה בסדר, לא גרועה מדי", אמר קווינסי אייסי בחיוך לכתבים שחיכו לו בשדה התעופה. "אני שמח להיות כאן. למי שלא מכיר אותי, אני מביא קשיחות, לחימה ואני משחק חזק. עושה מה שאני יכול כדי לנצח משחקים. אני ועומרי בקשר כבר כמה שנים וכמה אשתו ואשתי מכירות. הם כבר יצרו איתנו קשר וגם אשתו של טאריק בלאק יצרה קשר כדי שנרגיש כמו בבית. אני נהנה מזה ומצפה שנתחיל". 

"קבלת הפנים הייתה נהדרת, אין עוד דברים כאלה. אני מצפה לשחק עוד יותר חזק מול אוהדים כאלה. בטוח שתהיה תקופת התאקלמות, אבל אני משחק כדורסל כבר הרבה זמן כך שנראה איך זה יתפתח", הוסיף אייסי. "לא ראיתי הרבה את טיילר דורסי, אבל ממה שכן נראה שהוא שחקן שיודע לקלוע. זה עוד שחקן קבוצתי בסגל ואנחנו מתכוונים להיות תחרותיים". "הקיץ היה מדהים, הייתה לי חתונה קטנה. היה נחמד לצאת לחופש אחרי זכיה באליפות והקיץ היה נהדר, אבל הוא עבר ממש מהר", סיפר ג'ייק כהן, שמתחיל עונה חמישית במועדון. "בכל שנה אנחנו מביאים הרבה כשרון ויש הרבה ציפיות, אני משתדל להישאר ממוקד". 

"אני מנסה להראות לשחקנים החדשים את העיר, איפה אפשר לאכול וזה תמיד מרגש כשיש חבורה חדשה. האוהדים נרגשים ובקרוב נתחיל לעבוד", הוסיף ג'ייק כהן. "בכל פעם שמביאים מישהו, אני אומר לעצמי 'וואו, הבחור הזה יכול להיות ממש טוב'. תמיד עושים עבודה טובה בהבאת כשרון, אנחנו צריכים לעבוד כדי ליצור את הכימיה יחד".אות'לו האנטר, אלוף אירופה בשנה האחרונה במדי צסק"א מוסקבה, זכה גם הוא לקבלת פנים חמה במיוחד וקפץ עם האוהדים הצעירים. "כל זה בשבילי? אני ממש נרגש להגיע ומצפה כבר לצאת לדרך", אמר הסנטר המנוסה. אנג'לו קלויארו שמח לראות שוב את הקהל הצהוב ואנשי המועדון ואילו טיילר דורסי כבר גילה את השיר המוקדש לו: "זאת קבלת פנים נהדרת, אני מרגיש רצו ונאהב. אני כבר מרגיש בבית".חשיפת מספרי הגופיות לעונת 2020: רק בעמוד האינסטגרם הרשמימכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×