תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

"אחד הרגעים הטובים בקריירה שלי"

המאמן יאניס ספרופולוס במסיבת העיתונאים החגיגית בנוגע להארכת חוזהו: "אני מאוד 'רגשני' כרגע. למכבי ולי יש את אותו DNA". מזרחי: "בשנותיי הרבות במועדון לא ראיתי אדם שנקלט בצורה כל כך מהירה וחיובית"

15/12/2019
ראשי · חדשות · "אחד הרגעים הטובים בקריירה שלי"
"לפני כשלושה שבועות התקבלה החלטה בהנהלה לפנות למאמן ולהציע למאמן להאריך את חוזהו בעוד שנתיים נוספות ואופציה לשנה נוספת. במשא ומתן קצר ביותר, החלטי וחיובי נסגרו כל הדברים ואנחנו שמחים להודיע על הארכת החוזה", פתח יושב ראש המועדון שמעון מזרחי את מסיבת העיתונאים החגיגית שנערכה הערב (ראשון) בהיכל. "בשנותיי הרבות במועדון לא ראיתי אדם שנקלט בצורה כל כך מהירה וחיובית, ולא רק קיבל את ה-DNA של מכבי אלא גם ידע להעביר אותו לכל השחקנים בקבוצה וזה גם ניכר בתוצאות". 

"המאמן גם הביא ארצה את משפחתו. שני ילדיו לומדים בארץ ואחד מהם גם משחק במחלקת הנוער שלנו. השתלבות מאוד מהירה", הזכיר יושב הראש, ופנה למאמן: "אני רוצה לברך אותך, ואתה גם מבין עברית, שתהיה הצלחה רבה. הוא גם לומד עברית עם מורה פרטית". 

"החלטנו להמשיך עם יאניס, יש לנו ניסיון נהדר איתו בשנה האחרונה ומצאנו בו מישהו שיוכל להמשיך בחזון של מכבי", הסביר המנהל הספורטיבי ניקולה וויצ'יץ'. "האוהדים אוהבים אותו מאוד ואני בטוח שהם מאושרים על ההחתמה הזאת. יאניס ממשיך את ה-DNA של מכבי - לנצח בכל משחק ולנסות לשמח את האוהדים. תענוג לעבוד איתו ואני מודה לכל חברי הצוות שמאפשרים לנו להגשים את המטרות של מכבי".  "אני רוצה להודות מקרב לב לבעלים על ההזדמנות להמשיך להיות מאמן מכבי תל אביב. זה מועדון היסטורי באירופה וזה כבוד גדול עבורי לקבל חוזה חדש כדי להישאר 3 שנים נוספות חלק ממשפחת מכבי", פתח יאניס ספרופולוס את דבריו. "אני רוצה להודות לכל ההנהלה, ניקולה, עמי והאנשים במשרדי מכבי שמאחורי הקלעים עושים הכל למען טובת המועדון. אני רוצה להודות לשחקנים שמנסים תמיד לתת את המיטב על המגרש. אני רוצה להודות לכל הצוות שסביבי על העבודה שהם עושים". 

"זה אחד הרגעים הכי טובים בקריירה שלי, אני מאוד 'רגשני' כרגע", הוסיף ספרופולוס בעיניים דומעות מהתרגשות. "אני שמח מאוד שאני כאן ואני רוצה לומר לאוהדים שלנו שנעשה את המיטב לטובת מכבי. ניתן את כל מה שיש לנו על המגרש כדי לנצח משחקים ולזכות בתארים". "יש לנו את אותו DNA", הסביר המאמן היווני על החיבור המיוחד שלו עם מכבי ועם ישראל. "למרות שאני לא מבין הכל בעברית, בינתיים, ה-DNA של מכבי הוא של מועדון מנצח שיש לו מסורת של זכיה בתארים. אני מאוד תחרותי ורוצה לנצח בכל תחרות. אני רוצה בעצמי להשתפר מיום ליום. זה חיבור בין המהות שלי לזו של מכבי. אני מקווה שהכל יילך טוב השנה ובשנים הבאות". 

"אני חושב שאלה חדשות נהדרות בשביל השחקנים והמועדון", אמר הקפטן ג'ון דיברתולומיאו. "המאמן היה מנהיג יוצא דופן מהיום בו הגיע והוציא אותנו ממצב קשה. מאז שלקח את התפקיד הוא הביא חיוביות. הוא עובד קשה ואני מאחל לו הצלחה בהמשך".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×