תפריט
כפתור ימני - רשימת המתנה כפתור אמצעי - חידוש מנוי כפתור אמצעי - מנוי חדש
כפתור ימני - רשימת המתנה כפתור אמצעי - חידוש מנוי כפתור אמצעי - מנוי חדש

ווילבקין: "רציתי להישאר וגם אשתי"

מספר 1 בצהוב דיבר על הארכת החוזה: "אני אוהב את האוהדים, האווירה הביתית, השחקנים, הצוות, העיר ומזג האוויר". וויצ'יץ': "אם רוצים יציבות, צריך לבנות"

29/01/2020
ראשי · חדשות · ווילבקין: "רציתי להישאר וגם אשתי"
מכבי FOX תל אביב ממשיכה לעבוד גם לטווח הארוך וכזכור החתימה את סקוטי ווילבקין לשלוש שנים נוספות. מדובר בהארכת החוזה המשמעותית השניה העונה, לאחר שגם המאמן יאניס ספרופולוס סגר לשלוש עונות נוספות. עוד לפני ריאל מדריד, בקבוצה דיברו על המהלך המשמעותי האחרון מחוץ למגרש. 
"לא הייתה החלטה כל כך קשה. רציתי להישאר כאן ואשתי רצתה להישאר כאן", סיפר סקוטי ווילבקין לנציגי התקשורת לפני האימון המסכם לקראת ריאל מדריד. "קיווינו לקבל הצעה נכונה ולמזלנו ההצעה הראשונה הייתה טובה. הייתי יותר משמח לחתום, לשים את זה מאחורינו ולהתקדם הלאה". 

"יש הרבה דברים", השיב ווילבקין כשנשאל מה הוא הכי אוהב במכבי. "האוהדים, בטח מנקודת מבט של כדורסל, הם אחד הדברים הכי טובים. האווירה הביתית באולם. השחקנים שיש לנו כיום, צוות האימון, העיר נהדרת ומזג האוויר הוא כנראה הכי טוב מכל קבוצות היורוליג. כל אלה יחד יוצרים חוויה נהדרת". 

"הייתה לי מוטיבציה גם לפני החוזה", ענה הגארד כשנשאל אם החתימה גורמת לו לרעב נוסף. "אני לא יודע אם יש עניין של אקסטרה מוטיבציה, אבל הידיעה שאהיה כאן עוד שלוש שנים בהחלט עושה הכל יותר אמיתי ואולי יותר מיוחד. פשוט אני יודע שזה יהיה הבית שלי השנה ולשלוש שנים נוספות". "כמובן שאנחנו שמחים מאוד שסקוטי יישאר איתנו לשלוש שנים נוספות. החתמנו קודם את המאמן ועכשיו את סקוטי", אמר המנהל הספורטיבי ניקולה וויצ'יץ' לכתבים לפני האימון המסכם לקראת ריאל מדריד. "הוא השחקן המוביל שלנו וזה היה חשוב לנו מאוד. כמובן שנמשיך מכאן. יש לנו קבוצה של חבר'ה נהדרים שנעשה הכל כדי לשמור עליהם יחד. עדיין לא פברואר, אז נראה שהתחלנו בזמן". 

"אתם לא רואים את התהליך, רק את התוצאה הסופית. את מה שרואים עכשיו התחלנו כבר לפני שלוש שנים", הסביר וויצ'יץ'. "אני אישית לא מאמין באינסטנט. אם אתה רוצה יציבות, צריך לבנות אותה לאורך זמן ולהקיף את עצמך בניהול טוב ובשחקנים טובים. זה מה שאנחנו עושים. כולם מכירים את המצב באירופה ומה שהמועדונים האחרים עושים מבחינת תקציב. ליצור אווירה בה שחקנים רוצים להישאר במכבי עבור פחות כסף, אבל להתחרות. זה ניצחון שאנחנו מצליחים להביא שחקנים כאלה". 

"אנחנו שמחים שהחתמנו את סקוטי, זאת הייתה אחת העדיפויות של כולנו", הזכיר גם המאמן יאניס ספרופולוס. "כמובן שהוא מרוצה מאוד כאן וזאת הסיבה שהוא האריך את החוזה. כמו שגם אני הייתי מרוצה מהארכת החוזה שלי. נמשיך יחד כקבוצה בכל שבוע, כל חודש וכל שנה". 

"סופר חשוב שסקוטי חתם על הארכת חוזה. אתם רואים את המנהיגות ומה שהוא עשה על המגרש ומחוצה לו. זה מדהים, ככה שאני שמח בשבילו", סיכם אות'לו האנטר בהתייחס לחדשות אודות חברו לקבוצה.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×