תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

"כולנו צריכים לשאוף להשתפר"

שלושה ממאמני מחלקת הנוער טסו לאחרונה לבלגרד עם הקבוצה הבכירה והשתתפו בהשתלמות באקדמיה מובילה באירופה: "מודים על ההזדמנות שניתנה לנו"

12/03/2020
ראשי · נוער · "כולנו צריכים לשאוף להשתפר"
"כולנו צריכים לשאוף להשתפר"
מחלקת הנוער של מכבי תל אביב ממשיכה בשיתוף הפעולה עם הקבוצה הבוגרת ובסוף השבוע האחרון התלוו שלושה מאמנים - חי ניר, איתי סממה ועילם נוסבאום - לנסיעה לסרביה. בעוד הבוגרים התרכזו במשחק היורוליג מול הכוכב האדום בלגרד, נציגי דור העתיד השתתפו בהשתלמות באקדמיה מובילה בקנה מידה יבשתי. 

זה היה מסע של יומיים, שכלל השתלמות באחת האקדמיות המובילות באירופה Mega factory - ממנה יצאו בין היתר ניקולה יוקיץ׳ ומספר שחקנים נוספים מקבוצות NBA ויורוליג. ההשלתמות כללה סיור במתחם האימונים, צפיה בשלושה אימונים שונים מגילאי 14 ועד 18 וכן שיח מאמנים פתוח ומרתק עם מאמני מגה בימקס בלגרד. 

"כולנו צריכים לשאוף להשתפר ולהיות טובים יותר, ללמוד מאחרים ולהיות בטוחים במה שאנחנו עושים", הסביר איתי סממה לאתר הרשמי של המועדון - maccabi.co.il. "השאיפה למצוינות ולמקצוענות היא מהבולטות שמגה שמה עליהן דגש וזה בולט מהרגע הראשון". "הגענו ביום חמישי בבוקר למתקן האימונים של מגה בימקס בלגרד, בו גדל ניקולה יוקיץ', כדי לראות כיצד נראים האימונים במחלקה שהצמיחה עד כה שבעה שחקני NBA", סיפר סממה. "במסגרת ההשתלמות, שארכה כשמונה שעות, צפינו באימוני קבוצת הנוער והנערים של המחלקה וערכנו שיחות עם מנהל המחלקה והמאמנים בנוגע לשיטות העבודה השונות והאופן בו לדעתם נכון לפתח שחקני נוער". 

"ההשתלמות תרמה לנו רבות", סיכם המאמן. "היא גרמה לנו להיחשף לתרבות ספורט אחרת ולצבור ידע חדש בנושאים שונים. אנחנו מודים על ההזדמנות שניתנה לנו דרך מועדון הכדורסל של מכבי לצאת, ללמוד ולהפוך למאמנים טובים יותר".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×