תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

"אני אשרת כמו כל חייל"

החייל הטרי דני אבדיה בראיון ל"חדשות הספורט" על הגיוס ("לקחו אותי לתופרת כדי לעשות לי מידה יותר גדולה של המדים"), מכבי והציפיה לטעום מנות קרב

05/04/2020
ראשי · חדשות · "אני אשרת כמו כל חייל"
"אני אשרת כמו כל חייל"
"לימדו אותי את הטריק עם השרוכים בנעליים, אבל הסתבכתי קצת עם הכפתורים כי יש לי ידיים גדולות. לקחו אותי לתופרת כדי לעשות לי מידה יותר גדולה של המדים, אבל בסך הכל הסתדרתי", מספר דני אבדיה על החוויות הראשונות שלו כחייל צה"ל. 

הכשרון הצעיר, שמושך הרבה תשומת לב מסביב לעולם, הגיע לאחרונה לבסיס קליטה ומיון (בקו"מ) והתגייס לשירות הסדיר. בראיון ל"חדשות הספורט" הוא תיאר קצת ממה שעבר עליו בבסיס וגם דיבר על השגרה בתקופת הקורונה. 

אפשר לישון בשקט עכשיו?
"אתם יכולים לישון בשקט. אני שומר עליכם, אל תדאגו. אני אעשה טירונות בעוד שבועיים. אני אשרת כמו כל חייל. יש לי את מכבי תל אביב והסוכן שלי והם עוזרים לי עם התפקיד כדי שאוכל לשלב את זה עם הקריירה הכי טוב שאפשר".אתה תהיה בדראפט הקרוב, איך זה ישתלב עם הצבא?
"זה קצת רחוק. אנחנו נמצא פתרון ולא תהיה בעיה. אם אלך לדראפט, אני מייצג את ישראל וזה הכי חשוב בשבילי. אני חושב שנמצא פתרון. יש לי את האנשים הכי טובים שעובדים בשביל זה".

ספר לנו קצת על היום-יום שלך תחת המגיפה. איך שומרים על כושר ושפיות?
"האמת שזה קשה. אני כמו כולם בזה, נשמע להוראות משרד הבריאות. אני עושה בבית את תכנית הכוח של רגב פנאן כדי לא לאבד את החוזק שלי. אני רץ הרבה קרוב לבית, מדבר עם חברים בפייס-טיים, רואה סרטים ומנסה להעביר את הזמן". 

מה אתם שומעים מהיורוליג על המשך העונה?
"לא שומעים בינתיים. אני יודע שביורוליג ובליגה הישראלית מאוד אופטימיים ואני גם אופטימי. אני לא חושב ששיחקתי את המשחק האחרון שלי במדי מכבי תל אביב. מקווה שנחזור לשחק. המצב בעייתי והמסגרות באמת לא רגילות לסיטואציה כזו, אבל אני אופטימי ו'מת' לחזור". יצא לך לחשוב איך ייראה טקס הדראפט? אולי הוא יהיה וירטואלי?
"עכשיו כשאין כל כך עונה יוצא לי לחשוב על זה יותר, למרות שאני משתדל דווקא שלא. מה שאני כן משתדל זה להמשיך לעבוד קשה, להכין את עצמי לרגע הזה ולהיות בכושר. זה אכן מתקרב, אבל אני מוכן לכל תרחיש. אם הליגה תחזור, אני מוכן. ולדראפט גם". 

מנות קרב כבר טעמת?
"עוד לא יצא לי, אבל אני אתן חוות דעת. אין לי בעיה לאכול לוף".

"אני רוצה לתת קרדיט ענק לרופאים שלנו, לכל צוות מד"א בימים האלה", סיכם אבדיה. "זו תקופה קשה ועמוסה והם עושים חיל ואנחנו גאים בהם. יש לנו אחלה מדינה ואחלה רפואה. יש לי סבא וסבתא מקיבוץ בית זרע שלא ראיתי כבר הרבה זמן. כולם סובלים במצב הזה וגם אני. נקווה לבשורות טובות לכולם".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×