תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

מכתב לאוהדים

שמעון מזרחי, יו"ר מועדון הכדורסל מכבי ת"א, מסביר לקהל את ההתרחשויות האחרונות, האתגרים שעוד לפנינו והרצון לחזור למגרשים ולחדש את משחקי הכדורסל

10/05/2020
ראשי · חדשות · מכתב לאוהדים
מכתב לאוהדים
אוהדים יקרים,
כמי שמלווים אותנו בנאמנות מזה עשרות בשנים, מי כמותכם יודעים עד כמה היינו ונשארנו נחושים מאז ומתמיד לעשות כל אשר רק ניתן ואף למעלה מזה, על מנת שרצף המשחקים במהלך כל השנים יימשך ולא ייפסק.

כך היה במלחמת יום הכיפורים, במלחמת לבנון הראשונה והשניה, במלחמת המפרץ הראשונה והשניה ובשנת 2004, כשחרף רצף פעולות הטרור בארץ עשינו הכל כדי שהפיינל פור של היורוליג יישאר בתל אביב ולא יועתק למוסקבה. כך היה גם העונה הזו, כאשר לא שקטנו ופעלנו עד הרגע האחרון להמשך קיומם של משחקי הליגה הישראלית ומשחקי היורוליג, והכל במסגרת ההיתרים והתקנות.

למותר להוסיף אילו משאבים הושקעו על ידינו העונה בבניית סגל שחקנים ומאמנים אטרקטיבי, שגרם להישגיות ובצידה אף להנאה רבה, והביא אותנו לפסגת הליגה המקומית ולהעפלה לשלב הפלייאוף של שמונה הראשונות ביורוליג. כל זאת עד אשר נאלצנו לצערנו להפסיק לשחק בעקבות משבר הקורונה.

לאחר פרוץ המשבר, הרי שבכל הישיבות שהתקיימו במסגרת מנהלת הליגה חזרנו והדגשנו ללא הרף את רצוננו בהמשך קיומם של משחקי הליגה. יחד עם מספר רב של קבוצות ליגת העל ביקשנו להבהיר ולבדוק מספר נושאים; בריאותם של השחקנים, אפשרויות הטסה והחזרת השחקנים שנמצאים בחו"ל, תקופת הבידוד הנדרשת, מקום הבידוד, היענות לדרישתם הצודקת של השחקנים לאפשר להם מספר שבועות לצורך אימונים על מנת למנוע פגיעות ופציעות לאחר חודשיים ללא אימונים ומשחקים, וכן לבקש מהקבוצות לבדוק מי וכמה משחקניהן מתעתדים לחזור ארצה ואת המשמעויות של משחקים ללא קהל - כל זאת על מנת לבנות מתווה מתאים להמשך המשחקים. 

כמו כן, ביקשנו לבצע פעולה אינטנסיבית על מנת לאפשר קבלת מענק מהמדינה לקבוצות הקורסות בגלל הנזק הכלכלי העצום שנגרם להן בעקבות המשבר, כל זאת כאשר חוזרים אנו ומדגישים כי פנינו הם להמשך המשחקים.

אנו נמשיך ונעשה כל אשר ניתן מבחינתנו, במסגרת המגבלות הקיימות, להעמיד מחדש את קבוצתנו האהובה, וכל זאת תוך ציפיה אף לראות מה תהא החלטת היורוליג לגבי המשך המשחקים.

חשוב לנו היה להביא לידיעתכם את העובדות לאשורן ובתקווה רבה לראותכם בקרוב במגרשים.
היו ברוכים,
שמעון מזרחי, יו"רמכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×