תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

תנאי הבידוד של שחקני מכבי

חלק מנציגי הקבוצה מתארחים במלון כפר המכביה על פי פרוטוקול קפדני בהנחיית ובאישור משרד הבריאות. כל הבדיקות לאיתור הנגיף הניבו תוצאות שליליות

23/05/2020
ראשי · חדשות · תנאי הבידוד של שחקני מכבי
תנאי הבידוד של שחקני מכבי
חלק משחקני מכבי FOX תל אביב מתארחים במלון כפר המכביה בתנאי בידוד על פי הנחיות משרד הבריאות ובאישורו, לצד הנחיות והקפדת יחידת האבטחה של כפר המכביה. לצורך האירוח נקבע והורכב פרוטוקול מסודר ומאושר המכתיב את תנאי הבידוד והדרישות מכל שחקן. 

בפרוטוקול נקבע כי חברי הקבוצה לא יצאו מהקומה ולא יעברו בשטחים הציבוריים של המלון והכפר ללא תיאום ואישור מראש. השחקנים והצוות מתארחים במקום בתנאי בידוד כגון שהות בקומה נפרדת משאר אורחי המלון, שילוט האוסר על אורחים אחרים להיכנס לקומה, תדרוך השחקנים שלא לצאת מהחדרים, למעט לפעילות מתוכננת. 

בנוסף נקבע כי במלון יקפידו על הגשת אוכל ושתייה לחדרים בכלים חד-פעמיים, איסור כניסה לחדרים (למעט חברי הקבוצה), ניקיון לא יתבצע על ידי עובדי המלון, מגבות ומצעים יסופקו לחדרים על פי דרישת הקבוצה, הכביסה תרוכז בשקיות פלסטיק ותתבצע במרוכז ובנפרד משאר הכביסה של המלון. כמו כן, כל האשפה תרוכז בשקיות פלסטיק אטומות, שייקשרו ויפונו לפח האשפה המרכזי. 

לשם השמירה על הכושר ולקראת החזרה לפעילות הוקצה לקבוצה חדר כושר נפרד אליו לא תותר כניסה לאנשים אחרים. לשחקני מכבי שמחויבים בבידוד אף הוקצו מסגרות אימון באולם הספורט הממוקם במועדון הספורט, כאשר בסיום כל אימון יבוצע חיטוי באולם. עבור השחקנים אף הותאם מסלול הליכה לאולם שהינו קצר ונפרד משאר אורחי הכפר. לקבוצה אף הוקצתה מעלית נפרדת, שהשימוש בה ייעשה במרוכז ובתיאום בלבד כאשר לאחר כל שימוש יבוצע חיטוי במעלית.כל אחד מחברי הקבוצה המתארחים במקום נדרש לחתום על הצהרת בריאות יומית הכוללת בדיקת חום יומית (חום גוף לא יעלה על 38 מעלות צלזיוס) והצהרות השוללות תסמינים או מגע עם חולים מאומתים בשבועיים הקודמים. באחריות מנהל הקבוצה עמי ביטון לדווח מיידית למנהל המלון ומנהל הבטחון במקום אם אחד מחברי הקבוצה אינו חש בטוב ו/או מופיעים אצלו התסמינים שהוגדרו כמחשידים. בנוסף, חברי הקבוצה מתחייבים להישמע להנחיות משרד הבריאות, לנוע עם מסכות פנים בכל מהלך השהיה בשטחים הציבוריים, לשמור על כללי הריחוק החברתי ולהקפיד על כללי היגיינה.

כל הבדיקות שנערכו לשחקני מכבי והצוות לאיתור נגיף קורונה (COVID19) יצאו שליליות ואישרו כי הנבדקים נקיים מהנגיף.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×