תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

"רצינו צ'אנס להיאבק על התואר"

סקוטי ווילבקין דיבר בראיון ליורוליג על הפסקה העונה באירופה, על פגרת הקורונה ("לא ידעתי כמה אני יכול להתגעגע לכדורסל") וגם על הציפיה לעונת 2020/1

31/05/2020
ראשי · חדשות · "רצינו צ'אנס להיאבק על התואר"
"רצינו צ'אנס להיאבק על התואר"
"זה קצת חמוץ-מתוק, ברור שרצינו לסיים את העונה אם היה אפשר, אבל וירוס הקורונה פשוט שינה הכל". סקוטי ווילבקין הציג העונה קפיצת מדרגה נוספת בקריירה והיה בין הגורמים המשמעותיים לחזרת מכבי FOX תל אביב לצמרת היורוליג. עצירת העונה בזירה היבשתית וההחלטה על ביטול 2019/20 תפסה גם אותו ברגשות מעורבים. 

"אם להיות אנוכי קצת, למכבי הייתה עונה טובה ביחס לשנים הקודמות אז ברור שכולנו רצינו את הצ'אנס להיאבק על האליפות", סיפר סקוטי ווילבקין בראיון קצר ליורוליג. "בגלל הנחיות הבריאות והמצב במדינות מסוימות אני מסכים עם ההחלטה לבטל את העונה, זו הייתה החלטה טובה".

"אני חושב שזה מוכיח שהיורוליג חושב קודם כל על בריאות השחקנים, זה אומר הרבה על הארגון", הדגיש הגארד. "זו כנראה לא החלטה קלה לקחת, הרבה משפחות רצו לראות את הכדורסל ממשיך - אני נותן ליורוליג את כל הקרדיט. הם באמת חשבו על הבטיחות והבריאות שלנו ולא רק בגלל הקורונה, אלא גם מבחינת זמן האימונים. אני יכול להעיד על עצמי שחזרתי לישראל לא בכושר ואני יכול לדמיין שגם שאר השחקנים באותה סיטואציה"."זה היה קשוח", הוסיף ווילבקין בנוגע להפסקה שנכפתה על כולנו. "לא ידעתי כמה אני יכול להתגעגע לכדורסל בגלל שאף פעם לא הפסקתי לכל כך הרבה זמן. לא הייתי על המגרש ולא היה לי כדורסל, התגעגעתי לזה מאוד. אני בטוח שכל השחקנים וגם האוהדים חולקים את אותה תחושה, אז אני חושב שעונת 2020/1 תהיה מיוחדת".

סקוטי ווילבקין, כמו גם חלק מחבריו, הגיע בחזרה לישראל לאחרונה והמשיך לבידוד במלון כפר המכביה, שם הותאם עבור נציגי הקבוצה מתווה מגורים ופעילות לתקופה של שבועיים. הגארד עבר בדיקות שיזם המועדון לאיתר COVID19 וקיבל, כמו יתר חבריו במכבי, תשובה שלילית להימצאות הנגיף בגופו.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×