תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

צפו בהצגת גופיית מכבי Playtika ת"א

מכבי חשפה את הספונסר החדש באירוע חגיגי בהיכל מנורה מבטחים. שמעון מזרחי: "פלייטיקה זו חברת משחקים ואנחנו משחקים על הפרקט"

12/08/2020
ראשי · חדשות · צפו בהצגת גופיית מכבי Playtika ת"א
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב וחברת המשחקים הבינלאומית Playtika (פלייטיקה) חתמו על הסכם חסות ראשית לקבוצה הבכירה ל-5 השנים הבאות. במסגרת ההסכם, הלוגו של החברה יופיע על מדי הקבוצה הרשמיים ושם הקבוצה יהיה מעתה מכבי Playtika תל אביב. ההופעה הרשמית הראשונה של הקבוצה עם הגופיה החדשה מתוכננת ל-1 באוקטובר, המועד בו אמורה להיפתח עונת היורוליג במשחק מול אלבה ברלין. 

יו"ר המועדון שמעון מזרחי פתח את מסיבת העיתונאים: "יש לי את הכבוד והעונג לפתוח את ההסכם עם נותנת החסות הראשית. אנחנו מוצאים הרבה קווים חופפים בינינו לבין חברת פלייטיקה, שני הארגונים מייצגים את ישראל נאמנה, פלייטיקה זו חברת משחקים ואנחנו משחקים על הפרקט".מזרחי התייחס להסכם החדש עם חברת המשחקים: "מדובר בחוזה ארוך טווח, לא אגע בהיקף הכלכלי, אבל אוכל להגיד שמדובר בהסכם מכובד. הלוגו הוא אדום, אני מקווה שלרבות הימים הוא יהפוך לכתום ולאחר מכן לצהוב". 

ניר קורצ'אק סמנכ"ל השיווק של החברה שבעצמו אוהד הקבוצה, הוסיף: "המטרה שלנו היא ליצור הנאה לשחקנים שלנו ובעצם כאן החיבור למכבי שמספקת הנאה לצופים שלהם. אין לי ספק שהחיבור הזה יביא איתו הרבה הישגים והצלחות, ואני מקווה שנייצר הרבה רגעים כאלו לאוהדי מכבי ולכדורסל בכלל".

"שלום מסלוניקי", אמר יאניס ספרופולוס. "אנחנו גאים שפלייטיקה תשמש כספונסרית שלנו. ביחד נצליח ונגשים את המטרות שלנו". "כבר לא יכול לחכות ללבוש את הגופיה החדשה, נתראה בקרוב", אמר עומרי כספי.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×