תפריט
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

מכבי ועמינח ממשיכות יחד לעונה עשירית

המועדון יצעד גם השנה עם המותג מספר 1 במערכות שינה. המנכ"ל רוני שוורץ: "חיבור של מותגים מובילים". ג'מצ'י: "המשכיות, אמינות ושותפות הן ערכים מרכזיים"

29/09/2020
ראשי · חדשות · מכבי ועמינח ממשיכות יחד לעונה עשירית
מכבי ועמינח ממשיכות יחד לעונה עשירית
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב ממשיך גם בעונה הנכנסת בשיתוף הפעולה המוצלח עם עמינח, תשלובת הרהיטים הגדולה בישראל. החברה הוקמה באותה שנה כמו מחלקת הכדורסל של מכבי (1932) ומאז, במשך למעלה מ-80 שנה, מספקת את מכלול פתרונות השינה והאירוח המובילים בישראל באיכות בלתי מתפשרת. 

"כמו מכבי, גם עמינח הוקמה עוד ב-1932 ומאז בנתה עצמה מהתארגנות ישראלית קטנה למותג מוביל בתחומו", אמר לאחר החתימה דורון ג'מצ'י, סמנכ"ל שיווק ומכירות. "ההמשכיות, האמינות והשותפות הן ערכים מרכזיים בדרך שלנו וכך אנחנו גם שמחים להמשיך עם עמינח, מהרגע בו קמים מהמיטה ועד שחוזרים אליה בשמחה". 

רוני שוורץ, מנכ"ל קבוצת "עמינח", מסר בתגובה: "החברה שמחה להתחבר זו השנה ה-10 ברציפות למועדון מכבי תל אביב בכדורסל. זהו חיבור של שני מותגים  מובילים - חברת עמינח  כמותג מספר 1 בישראל  בתחום מערכות השינה ומכבי תל אביב בכדורסל כמותג הספורט מס' 1 בישראל".בשנים האחרונות הפך אתגר הקליעה של עמינח לאחת מנקודות השיא בפעילויות פסקי הזמן במשחקי מכבי, כאשר הקולעים ממצב שכיבה מנסים לזכות במזרן ספורט זוגי יוקרתי. במהלך החזרה מפגרת הקורונה בעונה הקודמת אף נתרמו מזרנים יוקרתיים לחיילים בודדים. עמינח מייצרת ומשווקת את המותגים המובילים בעולם השינה והאירוח -  עמינח, King Koil, ספפה, מיטה וחצי, סוויספלקס מערכות מתכווננות, Serta Masterpiece, רים, אמריקן קומפורט, Innovation ועוד.

במסגרת ההסכם תתבצע כאמור בכל אחד ממשחקי היורוליג תחרות קליעה לסל ממצב שכיבה על מזרן הספורט של "עמינח". ההסכם כולל גם פרסום במגרש, שיתופי פעולה למען הקהילה ושיתוף הקבוצה באירועי השקה ופתיחת חנויות חדשות של "עמינח".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×