תפריט
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

חדש: שיתוף פעולה בין מכבי לפנגו

שני המותגים המובילים סיכמו לחבור יחד בדיגיטל לצד פעילות קהילתית. שמעון מזרחי: "יחד נמשיך לשגשג". מנכ"ל פנגו רועי אלבז: "אני בטוח שהחיבור יעשה טוב"

30/09/2020
ראשי · חדשות · חדש: שיתוף פעולה בין מכבי לפנגו
חדש: שיתוף פעולה בין מכבי לפנגו
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב גאה לבשר על שיתוף פעולה חדש עם חברת "פנגו" לעונת המשחקים הקרובה. בין היתר שיתוף הפעולה יקבל נראות רחבה בפלטפורמות הדיגיטל של מכבי, בתכנית הרשת השבועית, סרטון עם שחקני הקבוצה ופעילות קהילתית. 

"פנגו" מונה כיום מעל ל-2 מיליון לקוחות עם מגוון פתרונות לנהג ולרכב ועם קצב הורדות אדיר לאפליקציה המתקדמת של החברה. ערך ה"הובלה" הוא אחד הערכים המהותיים של פנגו, ערך שמכבי פועלת לפיו מאז הקמת המועדון ב-1932. עוד חשוב לציין את החזון המשותף בתרומה לקהילה, כאשר בין היתר פנגו מסייעת לנוער בסיכון בישראל.

יו"ר מועדון הכדורסל מכבי תל אביב, עו"ד שמעון מזרחי, אמר: "יש בין המותגים הרבה מן המשותף ובהחלט עתיד משותף ומקום לאן להתפתח. אין לי ספק ששיתוף הפעולה עם מכבי יסייע לפנגו להפוך למותג גדול עוד יותר ממה שהוא היום ויחד נמשיך לשגשג". המנכ"ל עדלי מרכוס הוסיף: "ללא ספק מדובר בשני מותגים מובילים בתחומם. אני מאחל הצלחה ובטוח בהצלחה".מנכ"ל "פנגו" רועי אלבז סיפר: "מבחינתי זאת סגירת מעגל. כמו הרבה ילדים ישראלים הייתי מחכה לימי חמישי למשחקים ואפילו הייתי מכין שלטים בבית ומעודד. כשגדלתי זה עבר לשער 11 למעלה. יש כאן שני מותגים שנמצאים בכל בית בישראל, מותגים אהודים שנהנים לצרוך אותם ואין לי ספק שהחיבור הזה הוא נכון. אני בטוח שהחיבור יעשה טוב לשני הצדדים ומאחל שנה מוצלחת למכבי עם כל האתגרים שבפתח".

דורון ג'מצ'י, סמנכ"ל שיווק ומכירות במכבי Playtika תל אביב, סיכם: "יש הרבה מאוד פיתוחים לפנגו ואלמנטים מאוד מעניינים בדרך. חדשנות זה משהו שמעניין אותנו ואנחנו בהחלט שם, ופנגו מכינה הרבה הפתעות בנושא הזה. בהצלחה".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×