תפריט
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

שיתוף פעולה בין חברת הקפה לנדוור למכבי

ליין מכונות קפה ממותגות מכבי במהדורה מוגבלת לצד מיזם לוהט בדיגיטל, חסויות במשחקים ופעילויות למען הקהילה בדרך: "את האנרגיה כולכם תראו על המגרש"

01/10/2020
ראשי · חדשות · שיתוף פעולה בין חברת הקפה לנדוור למכבי
שיתוף פעולה בין חברת הקפה לנדוור למכבי
קפה שחור לפני פעילות גופנית ידוע כאחד משחקני החיזוק המוכרים והנפוצים ביותר בתחום הספורט, לכן אין זה מפתיע שחברת הקפה לנדוור חתמה על הסכם חסות עם מכבי Playtika תל אביב לעונת המשחקים 2020/21. 

במסגרת השת"פ תשיק החברה ליין מכונות קפה ממותגות מכבי שיגיעו במהדורה מוגבלת,  פעילות דיגיטל ענפה שתכלול ראיונות עם שחקני הקבוצה, חסויות במשחקים ושיתופי פעולה למען הקהילה.

אורי פדרמן, מנכ"ל חברת הקפה לנדוור, סיפר לאחר חתימת ההסכם: "אנחנו שמחים על שיתוף הפעולה החדש עם קבוצת הכדורסל של המדינה, מכבי תל אביב. אני בטוח שההצלחה של מכבי על המגרש תבוא לידי ביטוי גם בהצלחה של שיתוף הפעולה המיוחד בינינו".

עדלי מרכוס, מנכ"ל מכבי Playtika תל אביב, הוסיף: "אחרי למעלה מחצי שנה ללא משחק יורוליג, אנחנו שמחים להתעורר עם קפה לנדוור לעונת משחקים חדשה. נרגשים מליין המכונות וקפסולות הקפה ובטוחים שאת האנרגיה כולכם תראו על המגרש".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×