תפריט
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

לא עוד עונה: מכתב משמעון מזרחי

יושב הראש המיתולוגי פותח את עונתו ה-51 בתפקיד בצל חוסר הוודאות ובלי האוהדים בהיכל. טור אישי

01/10/2020  |  מאת: שמעון מזרחי
ראשי · חדשות · לא עוד עונה: מכתב משמעון מזרחי
לא עוד עונה: מכתב משמעון מזרחי
אוהדים יקרים, 
אוחז אנוכי את העט ביד ובשונה מעשרות השנים האחרונות, בהן המילים והמשפטים קלחו לי בקלות רבה, הפעם קיים בי קושי לבטא את רגשותיי בימים אלה של משבר הקרורונה כאשר הערב נקבע להיערך בהיכל מנורה מבטחים משחקנו הראשון לעונה זו במסגרת היורוליג נגד אלבה ברלין.

הקושי נובע בין השאר מפאת העובדה כי להבדיל מעונות קודמות בהן ההיכל היה הומה, סואן וגועש ובו 11,000 אוהדים נהדרים שנתנו לקבוצה את הרוח הגבית הכל כך חשובה. הרי בלהבדיל מזאת, הפעם לא ניתן יהיה להכניס צופים להיכל מפאת הנחיות משרד הבריאות.

בצלו הכבד של משבר הקורונה והשלכותיו, שקטעו את עונת היורוליג הנהדרת אותה חווינו בעונה שעברה והיינו בין 8 הקבוצות שהעפילו לרבע הגמר, התמקדנו במשימת הזכיה באליפות המדינה. זו אכן צלחה, כאשר לאחר משחקי הפיינל פור זכינו להניף את הצלחת המיוחלת. בה בעת, לא שקטנו על שמרינו ודאגנו לבנות קבוצה ראויה, כל זאת חרף חוסר הוודאות בכלל תחומי החיים, ובראשם הבריאות והכלכלה, שאפפה ועדיין אופפת אותנו. 

צלחה דרכנו והצלחנו לשמור על שלד הקבוצה מהעונה שעברה ובו שחקני המפתח סקוטי ווילבקין, אות'לו האנטר, אנג'לו קלויארו, טיילר דורסי, אלייז'ה בראיינט, יובל זוסמן, עומרי כספי, סנדי כהן, ג'ון דיברתולומאו, דורי וסהר ויונתן אטיאס, אליהם צירפנו שחקנים משמעותיים בעמדות 4 ו-5 וכן בעמדה 1, דראגן בנדר, אנטה ז'יז'יץ' וכריס ג'ונס. הכוח הישראלי חשוב לנו ולכן צירפנו את עוז בלייזר ועידן אלבר, כאשר האחרון הוא תוצר מחלקת הנוער של המועדון. גם את צוות המאמנים המסור והנאמן שמרנו.

אנו מגיעים הערב למשחק חשוב, כאשר שלא בדומה לעונות האחרות לא קיימנו מחנה אימון בחו"ל ולא התמודדנו במשחקי הכנה נגד קבוצות יורוליג או יורוקאפ. ברור שמדובר במכשלה לא קטנה, כאשר כפי שנכתב כאן צירפנו שחקנים ולכולם ברור שהקבוצה תלך ותשתפר תוך כדי תנועה. 

זהו המקום והזמן אף להודות לאותם אוהדים נאמנים ומסורים שנענו לקריאת המועדון והוכיחו את נאמנותם. מאחל אנוכי לכם גמר חתימה טובה, מועדים לשמחה ובריאות איתנה. היו ברוכים,
שמעון מזרחי.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×