תפריט
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

"מרגש, פעם ראשונה שטסים מאז מרץ"

מאמן מכבי Playtika תל אביב יאניס ספרופולוס דיבר לקראת המשחק מול צסק"א ("תמיד מועמדת לפיינל פור"), הקהל והקורונה: "הדאגה היא להישאר בריאים"

07/10/2020
ראשי · חדשות · "מרגש, פעם ראשונה שטסים מאז מרץ"
"מרגש, פעם ראשונה שטסים מאז מרץ"
מכבי Playtika תל אביב טסה לראשונה אחרי למעלה מחצי שנה והיעד מאתגר מאי פעם. היריבה היא צסק"א מוסקבה, עדיין אלופת היורוליג המכהנת למי ששכח, כאשר החבורה של דימיטריס איטודיס חסרה גם שלושה שחקנים שנדבקו בקורונה. זוהי לא נסיעה רגילה, אבל צריך לזכור שדבר בעונה הזאת לא רגיל. 

"זאת הפעם הראשונה שאנחנו טסים למשחק מאז מרץ ואנחנו מתרגשים מאוד", אמר המאמן יאניס ספרופולוס לפני האימון המסכם בתל אביב. "לא תהיה נסיעה קלה, היא תהיה שונה מכל הנסיעות. מצד אחד, אנחנו שמחים לצאת לדרך. מצד שני, אנחנו מתחילים בנסיעות וצריכים להיות זהירים מאוד מפני הסיכונים ולא להידבק. אני רוצה להודות שוב לבעלים על טיסות השכר (צ'ארטר), זה חשוב מאוד לבטיחות השחקנים ולהמשכיות של הליגה".

"בנוגע למשחק, צסק"א היא תמיד מועמדת חזקה להגיע לפיינל פור", הדגיש ספרופולוס, ששימש בעבר כעוזר המאמן במועדון הרוסי. "הם ביצעו העברות טובות ואנחנו יודעים שיש להם שלושה שחקנים שנדבקו בקורונה ולא ישחקו. אבל עדיין יש להם סגל טוב, שחקנים טובים והם תמיד מסוכנים. עלינו להיות מרוכזים. היה לנו זמן לעבוד ולהתאמן ואני חושב שנצא להילחם עבור השגת המטרות שלנו". "הדאגה שלנו היא להישאר בריאים", הבהיר מאמן מכבי. "אנחנו יודעים שצסק"א וכל קבוצות היורוליג יעשו הכל למען בריאות היריבות שלהן, כפי שאנחנו עושים למען היריבות שלנו שיגיעו לכאן ואנחנו נדאג לבטיחותן. זה חלק מהמשחק, משהו שצריך להיות מודעים אליו ולהיזהר. אבל בסופו של דבר כשאתה נוסע לשחק אתה צריך להתרכז במשחק ולהתפלל שאיש לא יידבק, כי זה ישפיע על בריאותו ועל כל הקבוצה". 

"דיברנו עם השחקנים על מה הם צריכים לעשות מבחינת כדורסל, אבל הם בני אדם", הגיב יאניס ספרופולוס כשנשאל לגבי חששות מתפקוד השחקנים במציאות הנוכחית. "אם לא ירגישו בנוח בגלל שהם משחקים במדינה שיש בה הרבה הדבקות לאחרונה, אז מה תגיד להם? אל תדאגו לבריאותכם? זה חלק מהקשיים של העונה הזאת. לכן אמרתי שזו עונה מאוד בלתי צפויה". 

"השחקנים שחסרים להם טובים, שחקנים מנוסים ביורוליג. מצד שני, רוטציה קצרה יותר במשחק יכולה להיות רעה או טובה", ניתח המאמן המנוסה. "רע כי זה גורם לעייפות, אבל טוב כי זה גורם לכימיה טובה יותר בין מי שמשחקים. עלינו לחשוב על עצמנו קודם כל ולנסות לשחק את המשחק שלנו גם במשחק חוץ קשה. לא יהיה אולם מלא, לא כמו פעם, אבל זה טוב יותר מאשר כלום".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×