תפריט
כפתור ימני - רשימת המתנה כפתור אמצעי - חידוש מנוי כפתור אמצעי - מנוי חדש
כפתור ימני - רשימת המתנה כפתור אמצעי - חידוש מנוי כפתור אמצעי - מנוי חדש

מכבי תתארח ותארח במלונות פתאל

ההסכם החדש מחבר בין האלופה לרשת המובילה, שמונה כיום 222 מלונות ב-19 מדינות שונות. המנכ"ל: "שמחים לתת חיזוק לחברה ישראלית הפועלת בחו"ל"

19/10/2020
ראשי · חדשות · מכבי תתארח ותארח במלונות פתאל
מכבי תתארח ותארח במלונות פתאל
רשת מלונות פתאל ומכבי Playtika תל אביב חתמו השבוע על הסכם שיתוף פעולה במסגרתו מלונות הרשת יארחו את שחקני קבוצת הכדורסל של מכבי במלונות הרשת בארץ ובחו"ל, במשחקי בית וחוץ, וכמו כן יארחו גם את הקבוצות היריבות שיגיעו ארצה.

מנכ"ל מכבי Playtika תל אביב עדלי מרכוס הסביר לאתר הרשמי: "דווקא בימים כאלה שבהם ענף התיירות נמצא בחוסר וודאות עקב מגפת הקורונה, כמו כל המשק, חשוב להוציא לפועל הסכמי שיתוף פעולה מהסוג הזה. אנו שמחים על ההתקשרות עם רשת מקצועית ומובילה כל כך כמו פתאל ושמחים עוד יותר על מתן חיזוק לחברה ישראלית הפועלת בחו"ל. כולי תקווה שלא רחוק היום ובו מאות אוהדי מכבי ילוו את הקבוצה במשחקיה בחו"ל וילונו במלונות הרשת".

מנכ"לית רשת מלונות פתאל, אביה מזרחי מגן, מסרה: "החיבור בין רשת מלונות פתאל לבין המועדון המעוטר ביותר בעולם, מכבי תל אביב, טבעי ומהווה חלק מאסטרטגיית הרשת לחבור לקבוצה בעלת DNA דומה וערכים משותפים - הישגיות, מצוינות, עבודת צוות, חיבור לקהילה וספורטיביות. אנו גאים על הזכות לארח באהבה את שחקני הקבוצה ולהעניק להם את כל הדרוש בדרך אל הניצחון".

רשת מלונות פתאל, בבעלות משפחת פתאל (63.65%), הוקמה על ידי דוד פתאל במרץ 1999 והיא מתמחה באמצעות תאגידים המוחזקים על ידה בהחזקה, תפעול, שכירות וניהול מלונות בישראל ואירופה, וכן ברכישה והקמה של מלונות חדשים. 

הרשת מונה כיום כ-43,000 חדרים ב-222 בתי מלון (כולל מלונות בהקמה) ב-19  מדינות והיא פועלת תחת המותגים LEONARDO, U, HERODS, NYX, JURYS ו-APOLLO. רשת המלונות הגדולה בישראל מנוהלת על ידי אביה מזרחי מגן ומונה 49 בתי מלון (כולל מלונות בהקמה) הפרוסים בכל ערי ישראל ובעיקר בערי התיירות. 

פעילות הרשת באירופה כוללת 174 בתי מלון (כולל מלונות בהקמה). המלונות ממוקמים בגרמניה, בריטניה (אנגליה, סקוטלנד, וויילס וצפון אירלנד), אירלנד, ספרד, בלגיה, איטליה, קפריסין, יוון, צ'כיה, הולנד, שווייץ, פולין, פורטוגל, הונגריה ואוסטריה. ריכוז המלונות הגדול ביותר של הרשת נמצא בגרמניה, בה מחזיקה הרשת 71 בתי מלון. האי הבריטי (כולל אירלנד) נחשבת לריכוז מלונות הרשת השני בגודלו באירופה ובו מחזיקה הרשת 52 מלונות.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×