תפריט
כפתור ימני - רשימת המתנה כפתור אמצעי - חידוש מנוי כפתור אמצעי - מנוי חדש
כפתור ימני - רשימת המתנה כפתור אמצעי - חידוש מנוי כפתור אמצעי - מנוי חדש

צוות מכבי ילבש חליפות מותגי פקטורי 54

הסכם חדש קובע כי רשת האופנה המובילה בישראל תלביש את יאניס ספרופולוס ועוזריו, כמו גם את אנשי ההנהלה: "המטרה שלנו היא תמיד להיראות הכי טוב"

19/10/2020
ראשי · חדשות · צוות מכבי ילבש חליפות מותגי פקטורי 54
צוות מכבי ילבש חליפות מותגי פקטורי 54
מכבי Playtika תל אביב שמחה להודיע על הסכם חסות חדש עם פקטורי 54, רשת מותגי האופנה המובילה בישראל המאגדת כ-120 מותגי-על בין-לאומיים. במסגרת ההסכם, חברת האופנה תלביש את הצוות המקצועי והניהולי של מכבי תל אביב בהיצע החליפות הרחב של מותגי הרשת. 

אנשי הצוות המקצועי יולבשו במשחקים ובאירועים הרשמיים של המועדון. כחלק משיתוף הפעולה בין שתי החברות המובילות, ומתוך הבנה כי מדובר בחיבור איכותי, FACTORY54 תציע הטבות בלעדיות לחברי המועדון של מכבי תל אביב במהלך תקופת ההסכם.מפקטורי 54 נמסר: "שיתוף הפעולה החדש בין שני המותגים המובילים הוא טבעי ומתבקש. אנחנו שמחים לחבור למשפחת מכבי תל אביב, שם נרדף להישגיות ולהצלחה בישראל ובאירופה. צוות האימון של מכבי, ובראשו יאניס ספרופולוס, מייצג את הערכים והתרבות שלנו כחברה. במיוחד בימים אלה, אנחנו מאמינים כי עבודה קשה, התמדה, נאמנות, צניעות וכוחה של קבוצה ועבודת צוות יכולות לשבור גם את תקרת הזכוכית".

"פקטורי 54 היא רשת מותגי אופנה המאגדת מותגי עלית, הטובים והאיכותיים ביותר שקיימים", אמר עדלי מרכוס, מנכ"ל מכבי Playtika תל אביב. "זה טבעי שמועדון עלית כמו מכבי יחבור לרשת שכזו. אין לי ספק שיחד נגיע להישגים והצלחות. המטרה שלנו היא תמיד להיראות הכי טוב על המגרש וכמובן גם מחוצה לו".

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×