תפריט
כפתור ימני - רשימת המתנה כפתור אמצעי - חידוש מנוי כפתור אמצעי - מנוי חדש
כפתור ימני - רשימת המתנה כפתור אמצעי - חידוש מנוי כפתור אמצעי - מנוי חדש

מתווה המשחקים שיידחו בשל הקורונה

דירקטוריון היורוליג שינה את ההחלטה בנוגע לפתרון מצבים בהם קבוצה לא תוכל להעמיד סגל בן שמונה שחקנים בגלל הדבקה או בידוד. המסלול החדש כאן

19/10/2020
ראשי · חדשות · מתווה המשחקים שיידחו בשל הקורונה
מתווה המשחקים שיידחו בשל הקורונה
דירקטוריון היורוליג אישר את השינויים בתקנות לגבי המשחקים שמושפעים מהדבקה בנגיף קורונה (COVID-19). על פי ההחלטה החדשה, שהתקבלה בקרב נציגי הקבוצות החברות, לא ייגזרו באופן אוטומטי הפסדים טכניים על קבוצות הסובלות מהדבקה בווירוס או מחשיפה לחולה מאומת. 

עד כה נקבע כי קבוצה שאינה יכולה להעמיד סגל בן 8 שחקנים לפחות בשל ריבוי הדבקות או עקב תקנה מקומית הקובעת כי על השחקנים להיכנס לבידוד תספוג הפסד טכני בתוצאה 20:0. אלא שההחלטה החדשה קובעת מתווה אחר ומבטלת את ההפסדים הטכניים שהוטלו עד כה על וילרבאן וזניט. 

המסלול החדש עליו הוחלט קובע כי ניתן יהיה לקבוע עד שלוש פעמים מועד חדש לעריכת משחק שנדחה עקב הדבקה או בידוד, כמובן בכפוף למציאת תאריכים פנויים. אם לא נמצאו מועדים אפשריים או שכשלו שלושה ניסיונות לקבוע מועד חדש, הקבוצה שגרמה לדחיה הראשונה תספוג הפסד טכני. בדירקטוריון נקבע כי המועד האחרון לעריכת משחקים דחויים במסגרת העונה הסדירה ביורוליג יהיה 13 באפריל. המועד האחרון עד אליו ניתן יהיה לדחות משחק פלייאוף במפעל האירופאי הבכיר הוא 5 במאי. בישיבה אף הודגש הצורך לשמור על גמישות על מנת להגיב לכל מצב שעלול להיווצר במטרה לשמור על בריאות כל המעורבים, שמירת הניהול הסדיר של התחרות וכן הקפדה על ההגינות הספורטיבית. 

ההחלטה שהתקבלה תקפה גם לגבי היורוקאפ, המפעל השני בחשיבותו, כאשר כל 42 המועדונים המעורבים בשתי התחרויות הסכימו להקפיד ולשפר את הפרוטוקולים הנוגעים לשמירה על הבריאות והמשך המשחקים.
לוח משחקים מכבי תל אביב


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×