תפריט
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

שלישי: דני אבדיה בשיחת זום בלעדית לחברי #איתנו

הכוכב הצעיר, שנבחר למצטיין של העונה הקודמת בליגה, מגיע לשוחח עם האוהדות והאוהדים שכבר חברים בפרויקט. הצטרפו ותוכלו גם אתם לדבר איתו

08/11/2020
ראשי · חדשות · שלישי: דני אבדיה בשיחת זום בלעדית לחברי #איתנו
שלישי: דני אבדיה בשיחת זום בלעדית לחברי #איתנו
דני אבדיה עבר אימונים והכנות מפרכות בחודשים האחרונים בארצות הברית, אבל גם הוא זוכר היטב מאיפה הגיע. לקראת דראפט ה-NBA המתקרב, הכוכב הצעיר יגיע ביום שלישי הקרוב בשעה 20:00 (המועד עשוי להשתנות) לשיחת זום בלעדית עם חברי #איתנו. 

רק מי שכבר הצטרף ל-#איתנו, הפרויקט המשותף למכבי Playtika תל אביב והאוהדים, יוכל לקחת חלק בשיחה הקרובה. הצטרפו עוד היום ותוכלו לשוחח עם דני, לשאול שאלות וגם לתת את הטיפ שלכם להמשך הדרך. כמו בשיחות הקודמות, מספר המקומות בשיחה מוגבל טכנית ולכן רק 500 המצטרפים הראשונים בקישור יוכלו לקחת חלק בצ'אט. 

עד כה ערכנו מספר שיחות זום עם המוני חברי #איתנו. האורח הראשון היה המנהל הספורטיבי ניקולה וויצ'יץ', לאחר מכן שוחחו החברות והחברים עם המאמן יאניס ספרופולוס ולאחרונה גם הגיעו יובל זוסמן וסקוטי ווילבקין לשיחה משותפת עם כל מי שכבר #איתנו. הצטרפו אלינו לחוויה ייחודית.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×