תפריט
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מכביסט כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

מכבי ו-Dell Technologies ישתפו פעולה

חברת המחשבים הגדולה בעולם תפוך למותג הרשמי של המועדון. המנכ"ל: "מדובר במותג שנותן פתרונות יצירתיים לעסקים ולאנשים פרטיים בכל רחבי העולם"

01/12/2020
ראשי · חדשות · מכבי ו-Dell Technologies ישתפו פעולה
מכבי ו-Dell Technologies ישתפו פעולה
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב ישתף פעולה עם Dell Technologies, חברת המחשבים הגדולה בעולם שתהפוך למותג המחשבים הרשמי של האלופה. 

במסגרת שיתוף הפעולה יינתנו הטבות ייחודיות על מוצריDELL למכביסטים. כמו כן, יופק סרטון מיוחד לקידום שיתוף הפעולה בין המותגים בהשתתפות שחקני הקבוצה, שגם ייקחו חלק בפעילות עם הקהילה תחת הלוגו MACCABI SPIRIT.

"בתקופה האחרונה מכבי Playtika תל אביב נעה לכיוונים ברורים של טכנולוגיות ויוצרת שותפות עסקיות עם חברות מובילות בארץ ובעולם בתחומים האלה", אמר מנכ"ל המועדון עדלי מרכוס. "שמנו לנו למטרה להגיע לשותפות אמיתית לדרך עם חברת מחשבים וטכנולוגיה פורצת דרך, מהמובילות בעולם, ואני שמח על ההסכם עם Dell. מדובר במותג שנותן פתרונות יצירתיים לעסקים ולאנשים פרטיים בכל רחבי העולם, ארגון עם אחריות ומעורבות חברתית וזה בדיוק סוג החיבור שרצינו. אני מאחל לכולנו הצלחה, השמיים הם הגבול".

אביחי נאמן, מנהל תחום המחשוב האישי לצרכן הפרטי בדל טכנולוגיות ישראל, מציין כי "הפתרונות שאנו מציעים ידועים בביצועים שלהם - בחדות, בדיוק, בעוצמה ובאבטחה - והחיבור לקבוצת הכדורסל של מכבי תל אביב חופף לערכים אלה. אנחנו בטוחים כי השגרירים החדשים שלנו במכבי יחשפו את פתרונות Dell ויתרונותיהם לכל מסך טלוויזיה בבית".


דורון ג'מצ'י, סמנכ"ל שיווק ומכירות, ומנכ"ל Dell Technologies ליאור פוני

דל טכנולוגיות היא קבוצת חברות המספקות את התשתית הנחוצה לארגונים לבנות את העתיד הדיגיטלי שלהם, להיכנס לעולם ה-IT ולהגן על הנכס החשוב להם ביותר - המידע. המטרה מושגת באמצעות פורטפוליו טכנולוגי מקיף וחדשני, החל ממוצרי קצה בתחום המחשוב האישי והעסקי, דרך מוצרי ליבה בתחומי תשתית אחודה, שרתים, אחסון ואבטחת מידע וכלה בטכנולוגיות ענן. 

דל טכנולוגיות ישראל פרושה על פני ארבעה אתרים (באר שבע, הרצליה, גליל ים וחיפה) ועוסקת בפעילות פיתוח, מכירות ושירותים. לחברה מערך רחב של שותפים עסקיים, אשר פועלים בשוק הארגוני, העסקי והצרכני בישראל. את פעילות ארגון המכירות, השירותים והתמיכה מוביל ליאור פוני.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×