תפריט
כפתור ימני - מבצעים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מבצעים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות

סהר: "יאניס מלווה אותי כל הדרך"

הסווינגמן הצעיר של מכבי התראיין בערוץ הספורט וסיפר על הדרך שלו ("מרגיש שיש עליה ברמה כל שנה") והחזרה של הקהל ("מהחימום היה לי חיוך")

24/02/2021
ראשי · חדשות · סהר: "יאניס מלווה אותי כל הדרך"
סהר: "יאניס מלווה אותי כל הדרך"
בכל שבוע שעובר, הצעירים של מכבי Playtika תל אביב משתלבים יותר ויותר על הפרקט. יותר מכולם, דורי סהר זוכה לדקות משמעותיות בקבוצה של יאניס ספרופולוס, ומנצל אותן כדי להציג ביטחון, חוכמה ויכולת קליעה. סהר עלה לשידור ברדיו של ערוץ הספורט וסיפר על הדרך שלו לקבוצה הבוגרת והשאיפות להמשך.

הגארד-פורוורד בן ה-19 סיפר על העונה שעברה, שאותה חלק בין מכבי הוד השרון בלאומית ובין הקבוצה הבוגרת של מכבי. "הדרך שלי הייתה טיפה שונה, למרות שהייתי גם בלאומית קיבלתי גם פה במכבי לא מעט דקות", אמר מספר 18 בצהוב-כחול, "אפשר להגיד שהרווחתי מכל הכיוונים כי למדתי מהרבה מאמנים שונים. אני מרגיש שגם בשנה שעברה וגם בשנה הנוכחית יש עליה ברמה"."המטרה שלי היא להגיע כל יום לאימון וללמוד, להתקדם ולהשתפר, להשתלב יותר ויותר ולהפוך לחלק משמעותי", הוסיף סהר, "אני משתדל ללמוד מכולם, אבל מי שאני יותר פונה אליו ושואל אותו הוא יובל זוסמן. אנחנו פחות או יותר באותה עמדה והוא עבר דרך די דומה לשלי. כולם מכירים את היכולות שלו וכמה הוא טוב ומועיל על המגרש".

הסווינגמן המשיך ודיבר על היחסים עם המאמן יאניס ספרופולוס. "מתחילת הדרך הוא מלווה אותי. מרגישים שכל המעטפת תומכת כדי שאנשים שגדלו במערכת הנוער ישתלבו ברמה של הבוגרים. כל המעטפת כולה עובדת למען המטרה כדי שנוכל להגשים את החלום. יאניס דוחף ומלמד אותנו, נותן לנו הרבה מאוד קרדיט. הוא מלמד אותנו שבגילים שלנו הכי חשוב זה ללמוד מטעויות".

סהר התייחס גם לנוכחות של 300 אוהדים במשחק נגד נהריה. "מהרגע שעלינו לחימום קלטתי את הקהל שהגיע. אמנם הגיעו 300, אבל זה הרגיש הרבה יותר, כמו אולם מלא. כל החימום הייתי עם חיוך, התרגשתי לראות שוב את הקהל. ניהנתי מכל רגע, ההבדל הוא מאוד משמעותי. בלי קהל, כשהכל שקט, אתה חייב להביא את האנרגיות מעצמך. אבל כשיש קהל שדוחף אותך? אני הייתי בעננים, קיבלנו דרייב שונה, שלא היה לנו בשנה האחרונה".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×