תפריט
כפתור ימני - מבצעים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מבצעים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות

כספי נחשף: זה מה שעבר עליי

לקראת המשחק מול צסק"א, פורוורד מכבי Playtika תל אביב סיפר על המחלה שממנה סבל: "הרגליים רעדו, בחילות נוראיות. שמח שאני חוזר לעניינים"

02/03/2021
ראשי · חדשות · כספי נחשף: זה מה שעבר עליי
כספי נחשף: זה מה שעבר עליי
אחרי הרבה זמן בחוץ, חודש וחצי ליתר דיוק, הוא חזר בשבוע שעבר. עומרי כספי נעדר ממשחקי מכבי Playtika תל אביב במשך שבועות בשל וירוס בבטן, שלא אפשר לו להתאמן כרגיל ובטח שלא לשחק. המנהיגות, הניסיון והיכולות של הפורוורד הצהוב היו חסרים בזמן הזה, אבל כעת כספי שוב בעניינים. לקראת המפגש מול צסק"א מוסקבה, הוא חשף את מה שעבר עליו בתקופה האחרונה.

"הייתה תקופה מטורפת, אני מרגיש הרבה יותר טוב", אמר הפורוורד, "האבחנה הרפואית היא וירוס. מעל שלושה שבועות לא לצאת מהמיטה, לעמוד על הרגליים והן רועדות, בחילות נוראיות שאתה לא יכול לשבת ישר. השיא הגיע לפני שבועיים וחצי-שלושה, הלכנו לחוות דעת שניה והמליצו לעשות MRI ראש כי חששו שאולי יש שם משהו שלוחץ. זה משהו שאני מפחד ממנו. ברוך השם הכל יצא בסדר גמור וכמה ימים אחרי זה התחלתי להרגיש יותר טוב. אני לוקח את הטוב עם הרע, שמח להרגיש יותר טוב ולאט לאט לחזור לעניינים".

"זה תהליך שנבנה יחד עם הרופאים של מכבי כדי לא להעמיס יותר מדי", אמר כספי על הגבלת הדקות שלו, "הפציעה שעברתי זה הפציעה הכי קשה בספורט, הרבה ספורטאים לא חוזרים ממנה. יש אינספור מקרים של שחקנים שגמרו את הקריירה. התחלנו בהגבלה של שלוש דקות רצוף ועכשיו אנחנו כבר על שבע דקות רצוף, שזה אחלה וזה די רגיל. דיברתי עם הרבה שחקנים בארה"ב על איך להתמודד ואיך להיות אפקטיבי באותן דקות. זה לא פשוט כי כשאתה יודע שעוד דקה אתה יוצא את נכנס ללחץ. עכשיו אני מרגיש יותר בנוח".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×