תפריט
כפתור ימני - מבצעים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - מבצעים כפתור אמצעי - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות

תומכים בשוויון מגדרי ביום האישה

לרגל יום האישה הבין-לאומי, ביורוליג שוחחו עם נציגה מכל מועדון, וביניהן מנהלת האדמיניסטרציה במכבי לירון וולף: "מעריצה את שירה איסקוב"

08/03/2021
ראשי · חדשות · תומכים בשוויון מגדרי ביום האישה
תומכים בשוויון מגדרי ביום האישה
לרגל יום האישה הבין-לאומי, המצוין בכל שנה ב-8 במארס, ביורוליג בחרו נציגה אחת מכל אחד מ-18 המועדונים במפעל, במטרה לקדם שוויון מגדרי ואת מעמד האישה. בין הנציגות הייתה לירון וולף, המנהלת האדמיניסטרטיבית של מכבי Playtika תל אביב, שעובדת במועדון מזה 14 שנים.

וולף סיפרה על שגרת העבודה שלה במועדון. "החיים היום-יומיים שלנו דורשים הרבה יצירתיות ובעיקר גמישות מנטלית", אמרה לירון, והסבירה: "בגלל הקצב המהיר והדינמיות שבעבודה במועדון תחרותי כזה".

בנוסף, וולף בחרה להתייחס לאישה חזקה ומיוחדת - שירה איסקוב, ששרדה ניסיון רצח בידי בעלה במצפה רמון בספטמבר האחרון והחלה בקמפיין למען נשים מוכות. "אני מעריצה את שירה איסקוב", ציינה וולף, "היא אישה אמיצה ומעוררת השראה. המסר שלה לנשים שחוות אלימות הוא לא להתחבא ולא להתבייש, בגלל שהן לא עשו דבר פסול. היא לא התחבאה, לא פחדה ולא הלכה סחור וסחור".

גם לשאר הנציגות היו מסרים ברורים להעביר. נטליה פוראייבה, סמנכ"לית צסק"א מוסקבה, אמרה: "כל בן אדם צריך למצוא את התפקיד שלה או שלו בחיים. הטובים ביותר ייבחרו על ידי הזדמנות שווה". דפנה פאטיר, המנהלת המקצועית בפנרבחצ'ה, הוסיפה: "אני חושבת שהאתגר הכי גדול שנשים מתמודדות איתו בעולם הספורט הוא שיתייחסו אליהן ברצינות". אולגה פרננדס-מונטס, מנהלת השיווק בברצלונה, סיפרה: "הייתי רוצה לראות אישה בעמדת כח אמיתית, למשל כמאמנת הראשית של בארסה - ומצליחה!"


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×