תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

מולטילוק חתמה לעונה נוספת עם מכבי

החברה הבינ"ל, המובילה בתחום פתרונות נעילה ומוצרי בטחון, ממשיכה לעונת 2021/22. מנכ"ל ישראל בקבוצה: "אני שמח על ההזדמנות להיות חלק ממערך 'ההגנה'"

22/07/2021
ראשי · חדשות · מולטילוק חתמה לעונה נוספת עם מכבי
מולטילוק חתמה לעונה נוספת עם מכבי
קבוצת מולטילוק, חברה בינ"ל מובילה בתחום פתרונות נעילה, צילינדרים ומוצרי בטחון, חתמה על הסכם חסות חדש עם מכבי Playtika תל אביב לעונת המשחקים 2021/22. 

במסגרת ההסכם, ייבחר "המהלך הנועל" של מולטילוק מדי ניצחון של מכבי ביורוליג. שיתוף הפעולה כולל תא צפיה (SKYBOX), פרסום במגרש, ביקור הקבוצה במפעל מולטילוק ביבנה ושיתופי פעולה למען הקהילה בהשתתפות שחקני האלופה ומחזיקת הגביע. 

מנכ"ל מכבי Playtika תל אביב עדלי מרכוס מסר בעקבות החתימה: "אני שמח מאוד שחברת מולטילוק תסייע למכבי לנעול את איזור הצבע לחלוטין. אנחנו במכבי שמחים על שיתוף פעולה עם מותג פרמיום המוביל בתחומו לא רק בארץ, אלא בעולם כולו".

אורן אביגדור, מנכ"ל ישראל בקבוצת מולטילוק, הוסיף: "מולטילוק שמחה לחדש את הסכם החסות עם מכבי ת"א בכדורסל ורואה חיבור טבעי בין החברה, שמובילה בארץ וברחבי העולם בתחום מערכות נעילה חכמות, למכבי ת"א - מותג הספורט מספר 1 בישראל והקבוצה הייצוגית מס' 1 של ישראל באירופה. אני שמח על ההזדמנות שמולטילוק תהיה חלק ממערך ההגנה של הקבוצה".

דורון ג'מצ'י, סמנכ"ל שיווק ומכירות במכבי Playtika תל אביב, סיכם: "לצרף את קבוצת מולטילוק כמפרסמת במכבי הינו יעד אסטרטגי מבחינת המחלקה ואני שמח על שיתוף הפעולה, שישלב בתוכו את כל זרועות המועדון".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×