תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

חברת PRO-MEAL תספק ארוחות בריאות לשחקני מכבי

השותפה החדשה מביאה קונספט חדש ומרגש של אוכל מוכן, בריא ומאוזן במשלוחים עד הבית. במסגרת שיתוף הפעולה: מעורבות אוהדים ופעילויות בדיגיטל ובקהילה

14/10/2021
ראשי · חדשות · חברת PRO-MEAL תספק ארוחות בריאות לשחקני מכבי
חברת PRO-MEAL תספק ארוחות בריאות לשחקני מכבי
מועדון הכדורסל מכבי תל אביב גאה לבשר על שיתוף פעולה עם חברת PRO-MEAL, שתספק ארוחות ותפריט בריאות מותאם למכבי Playtika תל אביב בעונת 2021/22.

PRO MEAL הוא קונספט חדש ומרגש של אוכל מוכן, בריא ומאוזן במשלוחים עד הבית. השימוש הוא בחומרי גלם טריים, ללא תוספי מזון ומוצרים מעובדים, כאשר כל התפריטים נכתבו על ידי תזונאים מנוסים ומתמחים בתחומם.

במסגרת שיתוף הפעולה, החברה תספק לשחקני הקבוצה ארוחות בכל רחבי הארץ בהתאם ללו"ז השבועי העמוס ותלווה כל שחקן ושחקן בתזונה מותאמת בשיתוף פעולה עם הצוות של מכבי Playtika תל אביב.

במסגרת הפעילויות שיתקיימו בשיתוף הפעולה: מעורבות אוהדים, פעילויות בפלטפורמות הדיגיטל של מכבי ובפעילות הקהילתית – #MACCABISPIRITראש תחום הכושר הגופני רגב פנאן: "שיתוף הפעולה עם חברת PRO-MEAL מהווה חלק חשוב בהתאוששות השחקנים והביצועים הספורטיביים. אנחנו רואים בכך תרומה מקצועית רצינית ביותר בשמירה על ההרכב הגופני של השחקנים שלנו. PRO-MEAL נחשבת לכוח עולה בעולם תזונת הספורט ואנחנו גאים על שיתוף הפעולה עימם".

רקפת אריאלי, תזונאית הקבוצה, הוסיפה: "התפקוד המיטבי של השחקנים תלוי, בין השאר, בהקפדה יתרה על תפריט תזונה מותאם אישית. גם לבריאות הכללית, העמידות לפציעות וההתאוששות המהירה מהן, יש קשר הדוק לתזונה איכותית ומתאימה. בשל כך, נבחרה חברת PRO-MEAL לספק לשחקני מכבי Playtika תל אביב ארוחות איכותיות, שיספקו להם את המרכיבים הדרושים להצלחה".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×