תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

לסור: "באתי להילחם עבור הגופיה של מכבי"

הסנטר התראיין במולדתו וסיפר על הרושם שקיבל ("ראיתי את הכרזות בתקרת ההיכל והבנתי לאן הגעתי") והשיחה מיאניס לפני החתימה: "לא היססתי"

19/10/2021
ראשי · חדשות · לסור: "באתי להילחם עבור הגופיה של מכבי"
לסור: "באתי להילחם עבור הגופיה של מכבי"
מתיאס לסור הגיע למכבי Playtika תל אביב לאחר שהעונה כבר יצאה לדרך, כמחליף זמני לאנטה ז'יז'יץ' הפצוע. הסנטר הצרפתי חתם על חוזה לחודשיים, אבל כבר מהרגע הראשון שבו דרך על הפרקט עם המדים הצהובים, הוא הוכיח שהוא לא סתם סותם חורים. בשלושה משחקי יורוליג, לסור קולע 11.7 נקודות ומוריד 4 ריבאונדים.
במהלך הביקור של מכבי בצרפת למשחק מול וילרבאן, שבו המכבים ניצחו 85:93, לסור התראיין לאתר bebasket.fr המקומי וסיפר על המשמעות של לשחק עבור מועדון ענק כמו מכבי וההשתלבות שלו בקבוצה.

"אתה מרגיש מיד באיזה מועדון חתמת", אמר יליד מרטיניק על הרושם שקיבל עם הגעתו לתל אביב, "רואים את היוקרה של המועדון, את ההיסטוריה והתשוקה של האוהדים. כשהגעתי ראיתי את הכרזות בתקרת ההיכל. יש את הכרזות של הזכיות באליפות אירופה, של הליגה האדריאטית ושל הליגה הישראלית, ויש באנר שבו כתוב בגדול 55... כלומר מספר הפעמים שהקבוצה זכתה באליפות המקומית. זה היה מאוד מרשים. גם שש הזכיות באליפות אירופה ורשימת השחקנים שעברו בקבוצה. אתה מיד מבין שאתה במועדון ברמה גבוהה מאוד".לסור סיפר איך הוא מתכוון לעזור למכבי לרשום עוד פרק בהיסטוריה הארוכה שלה. "עבור מועדון כמו מכבי תל אביב, הניצחונות הם חשובים מאוד", הסביר הסנטר הצרפתי, "הרבה אנשים רוצים להראות שמה שהיה בשנה שעברה היה תאונה והמועדון יותר טוב מזה. כולם לוקחים את זה ללב. לא באתי לפה רק כדי להיות בעיר יפה עם משכורת טובה ואולם טוב - באתי כדי להילחם עבור הגופיה הזו, לנצח משחקים ולזכות בתארים".

מספר 26 בצהוב-כחול שיתף בציפיות של המאמן יאניס ספרופולוס ממנו: "הוא אמר לי שהוא סומך עליי, וזו אחת הסיבות שהגעתי למכבי. אבל אתה לא יכול להיות בטוח, כי אם אתה גרוע על המגרש, המאמן לא ייתן לך לשחק לא משנה מה הוא אמר קודם לכן. אם אתה לא ברמה, אתה צריך לקבל את זה. יאניס התקשר אליי וסיפר לי שיהיה לי תפקיד מרכזי בקבוצה, לא היססתי לרגע אחד והסכמתי להצעה. הכל מתאים לי פה: העיר נעימה ואני אוהב את האווירה בחדר ההלבשה".

על העתיד שלו במכבי סיפר לסור שאחת הסיבות שהוא הסכים לחתום לחודשיים היא שיש לו עניינים אישיים שיאלצו אותו לחזור לצרפת עד לסוף השנה. "אם תהיה אפשרות, אני אשמח להישאר מעבר לכך", הוסיף הסנטר, "אם אוכיח למועדון שאני שייך לפה, שאני עוזר לקבוצה ושאני טוב - זה יכול לקרות. אני לא יודע מה יהיה בעוד חודש וחצי, אבל עד כה היו לי שבועיים נהדרים ואני אשמח להישאר".

מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×