תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות כפתור אמצעי - כרטיסים

"בלי לב, בשביל מה אתה במשחק?"

ג'יילן ריינולדס מספר בראיון לאתר של היורוליג על חזרתו למכבי, השיפור ביכולתו והגישה על המגרש: "אני מתרכז במחשבה שאני עולה למגרש להתמודד מול האויב שלי"

19/10/2021
ראשי · חדשות · "בלי לב, בשביל מה אתה במשחק?"
"אני משחק את המשחק הזה מכתה ד' או ה' ואני סוף סוף בעמדה בה נוח לי", מספר ג'יילן ריינולדס בראיון שפורסם השבוע באתר הרשמי של היורוליג. הסנטר הלוחמני, שחזר העונה לשורות מכבי Playtika תל אביב, סיפר על הגישה שלו בעליה למגרש והשאיפות לעונה. 

"התחלתי להתרכז במחשבה שאני עולה למגרש להתמודד מול האויב שלי. אעשה כל מה שבכוחי כדי להראות שאתה לא טוב יותר ממני", הסביר ריינולדס בראיון. "אני חושב שהשתפרתי מאוד, מנטלית יותר מבכל תחום אחר. אי אפשר להפסיק ללמוד, פשוט להמשיך ללמוד, להקשיב, להגיב ולספוג את כל המידע. ולשמור על הרעב והלב. בלי לב, בשביל מה אתה במשחק?".  

"צפיתי בהרבה משחקי יורוליג בעונה שעברה", סיפר ג'יימס נאנלי, אחד השחקנים המנוסים בסגל ואלוף יורוליג במדי פנרבחצ'ה, כשנשאל בראיון על ג'יילן ריינולדס. "נראה שהבחור הזה הגיע משום מקום והוא משתפר מעונה לעונה. במיוחד במשחקים באירופה. "לג'יילן הייתה עונה מצוינת בשנה שעברה, אבל כבר ידענו שהוא שחקן מוכשר וטוב מאוד", סיפר המאמן יאניס ספרופולוס, שהדריך את הסנטר גם בחלק מעונת 2019/20. "מרגע שהחתמנו אותו אני שמח מאוד שהוא חזר. הוא שחקן שתמיד רצינו לשמור בקבוצה ואני שמח שהוא חזר". 

"זו תמיד תחושה טובה להרגיש רצוי", מודה ריינולדס. "אני רוצה להחזיר למכבי שאיפשרה לי להיות פה על שנתנה לי את ההזדמנות לעשות מה שאני אוהב. אני אוהב לעלות למגרש, להביא טונות של אנרגיה, להטביע ולשחק ברמה גבוהה. אני חושב שזה משפיע על חבריי לקבוצה, שאומרים לעצמם: 'וואו, הוא רעב'. אני רוצה להמשיך מאיפה שהפסקתי ולעזור לקבוצה להגיע כמה שיותר רחוק ולהתקרב לתואר".מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×