תפריט
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

"יש הרבה לחץ על הקבוצה"

מכבי רשמה במונאקו הפסד שמיני ברציפות ביורוליג, ספרופולוס: "נלחמנו עד הסוף". ווילבקין: "צריכים להקפיד יותר על הפרטים הקטנים"

29/12/2021
ראשי · אירופה · "יש הרבה לחץ על הקבוצה"
זה שוב לא קרה. מכבי Playtika תל אביב נחלה הפסד שמיני ברציפות ביורוליג, הפעם 82:76 למונאקו בחוץ, וירדה למאזן 11:7 במפעל. ערב של 31 נקודות של סקוטי ווילבקין לא הספיק עבור הצהובים, שלא ניצחו מאז שאותה מונאקו ביקרה בהיכל לפני חודש וחצי. במוצאי שבת מכבי תתארח בירושלים ותנסה להתאושש.

“רצינו מאוד לנצח את המשחק היום, אבל לצערנו שוב לא הצלחנו”, ניתח יאניס ספרופולוס בסיום, “במחצית הראשונה אני חושב שההגנה שלנו הייתה טובה והשאירה את המשחק בקצב איטי. ככה רצינו להמשיך גם במחצית השניה. במחצית הראשונה ההתקפה שלנו לא הייתה מספיקה, יכולנו לשחק יותר טוב, אבל נשארנו במשחק. אני חושב ששלטנו במשחק במחצית הראשונה”.“במחצית השניה, במיוחד ברבע השלישי, התחלנו לא טוב”, הוסיף המאמן היווני, “הם קלעו 16 נקודות בחמש דקות, ואני חושב שזה היה בגלל חוסר ריכוז מצידנו. אבל עדיין נלחמנו, ולמרות שמונאקו עלתה ליתרון של 11-10 נקודות, החזרנו את המשחק למצב שהוא הוכרע בדקות האחרונות. המומנטום היה לצידנו, ופספסנו מתפרצת של שלושה על אחד, אני חושב שזה היה רגע חשוב מאוד - בהתקפה הבאה מונאקו קלעה 3 נקודות. נלחמנו עד הסוף, אבל לא הצלחנו”.

ספרופולוס שם את האצבע על אחד הגורמים לרצף ההפסדים: “יש הרבה לחץ בתוך הקבוצה בגלל שאנחנו רוצים מאוד, ולכן אנחנו לא מתפקדים כמו שאנחנו רוצים. ואנחנו צריכים לדבר עם השחקנים איך להוריד את הלחץ ואיך לחזור ולשחק את הכדורסל שלנו”.“היה משחק קשה מאוד”, סיכם אנטה ז’יז’יץ’, שקלע 10 נקודות, “ברבע הראשון עשינו עבודה נהדרת והיינו צריכים לשמור על אותם אנרגיות ואותה קשיחות, אבל ברבע השני והשלישי הם השתלטו על המשחק. בהמשך רדפנו אחריהם. הראינו קצת אנרגיות וקשיחות ברבע האחרון, אבל זה לא היה מספיק. כשאתה ברצף רע, אז סלים שאמורים להיכנס לא נכנסים ועושים מהלכים רעים. כשנעצור את הרצף הזה, הכל יהיה הרבה יותר קל”.

“אני חושב שנלחמנו היטב, ניסינו להישאר חיוביים כל המשחק ולעזור אחד לשני ומהבחינה הזו היינו בסדר”, אמר בסיום סקוטי ווילבקין, “אנחנו צריכים להקפיד יותר על הפרטים הקטנים. צימקנו לפיגור נקודה אחת בקאמבק, מסרתי ‘לוב’ לדריק ולא הייתה שריקה, והם יצאו למתפרצת בצד השני. זה שינה את כל המומנטום, לא הצלחנו להתאושש מזה. כל משחק שהוכרע ברבע האחרון, הוכרע על הדברים הקטנים. אנחנו צריכים רק ניצחון אחד ולהוריד את הקוף הזה מהגב. אנחנו משתפרים בכל משחק וגם אם התוצאות לא מראות את זה, אנחנו בכיוון הנכון”.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×