תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

מכירת המנויים לעונת 2007/08 יוצאת לדרך

ביום רביעי הקרוב תחל מכירת "המנוי המשולב" לעונה הבאה. ההנהלה החליטה: המחירים לא יועלו. לפניכם המכתב של היו"ר שמעון מזרחי לאוהדים

22/04/2007
ראשי · חדשות · מכירת המנויים לעונת 2007/08 יוצאת לדרך
מכירת המנויים לעונת 2007/08 יוצאת לדרך

ביום רביעי הקרוב, 25 באפריל, תחל מכירת "המנוי המשולב" של מכבי עלית תל-אביב לעונת 2007/08 הן למנויים ותיקים והן למנויים חדשים."המנוי המשולב", כתמיד, יכלול כרטיסים למשחקי הבית של מכבי עלית ת"א ביורוליג, בליגה הישראלית וכן למשחקי הבית בשמינית גמר וברבע גמר גביע המדינה.

יו"ר המועדון, עו"ד שמעון מזרחי: "לאחר שיקול דעת החלטנו שלא להעלות את מחיר המנוי, ולהשאירו זהה לחלוטין למחירו בעונה החולפת, וזאת על מנת לתת לאוהדים את ההרגשה כי קשובים אנו לרחשי ליבם". מנויים קיימים שיחדשו את "המנוי המשולב" עד לתאריך 29.6.07 יזכו להנחה מיוחדת בשיעור של 10 אחוז. שימו לב, הזכות לחידוש המנוי הקיים תישמר לאוהדים עד התאריך 10.8.07.

לפירוט המלא של מחירי המנויים אנא לחצו כאן.

במכתב לאוהדים שנשלח היום לכל בעלי "המנוי המשולב", כותב היו"ר שמעון מזרחי בין היתר: "נקווה כי הקיץ הקרוב יהיה קיץ שקט, ללא אירועים כגון מלחמת לבנון השנייה, דבר שיאפשר לנו להכין קבוצה יותר חזקה לעונה הבאה, ומבטיחים אנו לכם נאמנה כי נעשה הכל לבצע זאת". כמו כן לקראת עונת המשחקים 2007/08 יושלמו כל עבודות הבינוי בהיכל "נוקיה", כולל עבודות הפיתוח מסביבו, ובהיכל תיפתח החנות הרשמית החדשה של מועדון הכדורסל מכבי תל-אביב למכירת אביזרי הקבוצה, מזכרות ועוד.

לקריאת המכתב המלא של היו"ר שמעון מזרחי לבעלי המנויים אנא לחצו כאן.

לחידוש המנוי הקיים אנא לחצו כאן להורדת הטופס ושלחו למספר פקס: 03-5464237 או 03-6059992. להזמנת מנוי חדש ולתיאום מושבים אנא התקשרו למשרדי המועדון 03-6059333 שלוחה 11.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×