תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - ניהול מנוי כפתור אמצעי - חנות

רוקדת עם כוכבים - שירן חיים

שירן חיים היא אחת המעודדות הכי מרשימות בלהקה של מכבי. היא חולה על שוקולד, הופיעה ב"בראבו" כשהיתה קטנה ומבהירה שאין כמו יותם הלפרין

14/05/2007
ראשי · חדשות · רוקדת עם כוכבים - שירן חיים
רוקדת עם כוכבים - שירן חיים

בגיל 18, קצת לפני הגיוס, שירן חיים – מהמרשימות בלהקת המעודדות של מכבי תל אביב - יודעת לעשות חיים על הפרקט. היא החלה בהתעמלות קרקע (אימונים ארוכים מגיל 6) וכשפגשה ב"בראבו", התוכנית לגילוי כשרונות צעירים את לימור שולב היא נדלקה על ריקודי המעודדות וכעת היא בעונתה השלישית בלהקה של מכבי.


"כשאני רוקדת בהיכל נוקיה עוברים לי זרמים בגוף, אני באטרף מוחלט. זה כיף עצום, בעיקר כשמנצחים. אני הכי אוהבת את השירים השמחים, המקפיצים, כשכל הקהל על הרגליים. להיות בלהקת המעודדות של מכבי זה נפלא, אבל גם בכלל לא פשוט. אנשים לפעמים לא קולטים שאנחנו עושות המון חזרות מפרכות, אבל בסיום ההנאה אדירה".


שירן עוד לא סגורה על תוכניותיה לעתיד, אבל בוודאות הן יהיו קשורות להזזת הגוף בגמישות ובקואורדינציה "כי אני חייבת לרקוד, כל הזמן. החיים שלי הם ריקוד אחד גדול". אין לה חבר כרגע, אבל אם למישהו יש תוכניות, כדאי מאוד שבפגישה הראשונה יביא איתו שוקולד איכותי. לא רואים עליה, אבל היא חולה על שוקולד.

הכי נחמד במכבי? יש הרבה נחמדים וגם הרבה חדשים, אבל אין כמו יותם הלפרין.מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
לוגו מכביסט

מועדון האוהדים של מכבי תל אביב

רק מכביסטים זוכים להטבות מיוחדות, מבצעים, הנחות, מפגשים ואירועים לרשומים בלבד

הצטרפו עכשיו!
סמית
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
זכר
נקבה

תאריך לידה:
על ידי הרישום הנני מצהיר כי אני מעל גיל 18, מאשר את התקנון וקבלת תוכן פרסומי ועדכונים ממועדון הכדורסל מכבי תל אביב
×