תפריט
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים
כפתור ימני - כרטיסים כפתור אמצעי - חנות שמאלי - מנויים

עמרי כספי: "כשנתחבר, נשתפר"

"מכבי תל אביב לא תהיה הכי מוכשרת ביורוליג, לכן רק עם מחויבות, מלחמה ונחישות נצליח". עומרי כספי פותח את עונת היורוליג בטור שבועי חדש, מיוחד לספורט nana10.

23/10/2008
ראשי · חדשות · עמרי כספי: "כשנתחבר, נשתפר"
עמרי כספי: "כשנתחבר, נשתפר"

לשחק במכבי תל אביב זו מחויבות גדולה. הרבה אנשים, אולי מדינה שלמה, מצפים ממך לתפוקה טובה מדי ערב, וזה גורם לדריכות ולחץ פנימי של כל שחקן לשחק טוב. למשחק הראשון ביום חמישי בזאגרב מול ציבונה חיכינו הרבה זמן, ומשחקי ההכנה הם לא כמו הדבר האמיתי. אנחנו מתרגשים ומוכנים.

יש לנו השנה רצון יותר גדול להצליח כי הפסדנו את האליפות בעונה שעברה, מה שלא היה צריך לקרות. היתה לנו ירידה אחרי שהגענו לגמר היורוליג מול צסק"א מוסקבה, אבל בארץ יש לנו יותר כישרון מהקבוצות האחרות ואם נשחק חזק, נילחם ונעבוד קשה האליפות לא תהיה מכשול. ביורוליג קשה עדיין לדעת איך העונה תתפתח. אם נעבוד קשה, ועם יד אליהו והשקט והביטחון שהוא נותן לנו בכך שהוא גורם ליריבות לפחד פה, נהיה בדרך הנכונה לעונה יפה.

אנחנו רק בתחילת הדרך. יש לנו קבוצה מוכשרת, עם שחקנים שאוהבים לשחק חזק ובשביל הקבוצה, וכולם יראו את זה ברגע שתתחיל העונה – השחקנים יראו יותר מחויבות לקבוצה והרבה מלחמה ונחישות. לא נהיה הכי מוכשרים ביורוליג, ולכן נצטרך את זה כדי להצליח. אנחנו בדרך הנכונה, ואפי דוחף אותנו להילחם. חייבים לזכור שלא היה לנו הרבה זמן הכנה, וזה בעייתי לקבוצות שנבנות מחדש. התאמנו כל הקבוצה אולי שבועיים יחד, ואמנם שיחקנו הרבה משחקים אבל אנחנו עדיין רק בהתחלה - קבוצה שלא יודעים עדיין את המקום שלה. ככל שנתחבר ניראה טוב יותר.

מרכוס בראון יוסיף לנו המון. אמנם עוד לא הכרנו אותו כי הוא נחת בארץ רק בערב החג, אבל הוא קלעי אדיר עם ניסיון ביורוליג שיתן הרבה, במיוחד לצעירים. הוא מקצוען שיש לו הרבה מה לתרום. אני מקווה שהקהל יתמוך בנו בכל ערב, אנחנו מבטיחים שנעשה את הכל. אנחנו צריכים הרבה תמיכה כי אנחנו קבוצה חדשה. אני מקווה שהקהל יהנה, ושתהיה לכולנו עונה צהובה וטובה.

באדיבות NANA10.CO.ILמכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×