תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה

בלאט: "בחמישי יהיה סיפור אחר לגמרי"

במכבי אלקטרה ת"א מסכמים בהצלחה את מסע המשחקים בסלובניה. בלאט: "משחקים שתוכננו מלכתחילה כחלק מההכנה שלנו לעונה, והשגנו את התוצאות המקוות". מצטיין המשחק, ליאור אליהו: "החבר'ה ממש נפלאים ומפרגנים אחד לשני".

03/10/2011
ראשי · ארכיון כתבות · בלאט: "בחמישי יהיה סיפור אחר לגמרי"
בלאט: "בחמישי יהיה סיפור אחר לגמרי"

מכבי אלקטרה ת"א שתשוב מחר (שלישי) ארצה, מרוצים מאוד מצמד הניצחונות על הסלובניות. מאמן הקבוצה, דיוויד בלאט: "שיחקנו בחלקים רבים של המשחק טוב מאוד ולכן ההפרש הגדול. צריך לזכור שזו רק תחילת הדרך, עד כה שיחקנו עם קבוצות שהן לא מהטופ ואי אפשר להסיק יותר מדי מסקנות. אלה משחקים שתוכננו מלכתחילה כחלק מההכנה שלנו לעונה, והשגנו את התוצאות המקוות.

החל מיום חמישי מול ציבונה זאגרב יהיה סיפור אחר לגמרי. לסיכום שני המשחקים הראשונים בסלובניה אני יכול להגיד שבזכותם אנחנו נכנסים לעונה בעמדת פתיחה טובה יותר. יש לנו סגל רחב ואיכותי שנבנה עבור המטרות שלנו בעונה המיוחדת הזו, ואני מקווה שנמשיך בסגנון הזה לכל אורך השנה".

מצטיין המשחק מול לאשקו, ליאור אליהו הוסיף: "עוד משחק שעברנו בהצלחה. נכון שהיריבה לא היתה הכי חזקה, אבל חשוב לנו לשמור על כושר טוב. כל משחק שעובר עוזר לנו לחיבור ולתיאום לקראת המשחקים הקשים יותר בהמשך. האווירה בקבוצה טובה מאוד, החבר'ה ממש נפלאים ומפרגנים אחד לשני. כיף לשחק ככה".

ליאור אליהו מול לאשקו באדריאטיתמכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×