תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

פאפאלוקאס: "נרגש מאוד, אני פה בשביל מכבי"

במכבי אלקטרה ת"א התרגשו עם החתמת האגדה תיאו פאפאלוקאס. בלאט: "כולנו מאושרים מההצטרפות שלו, אנחנו יודעים גם מההיסטוריה שלו וגם מההווה שמדובר בשחקן ענק. הגארד: "רציתי להישאר ברמה הגבוהה ביותר של הכדורסל האירופי, ואין מקום שמתאים לכך יותר ממכבי ת"א המפוארת".

13/08/2011
ראשי · ארכיון כתבות · פאפאלוקאס: "נרגש מאוד, אני פה בשביל מכבי"
פאפאלוקאס: "נרגש מאוד, אני פה בשביל מכבי"

הגארד החדש, תיאו פאפאלוקאס, הגיב על צירופו למכבי אלקטרה ת"א: "אני מאוד נרגש. אף אחד לא ידע על זה דבר וזה צעד גדול מבחינתי. רציתי להישאר ברמה הגבוהה ביותר של הכדורסל האירופי, ואין מקום שמתאים לכך יותר ממכבי ת"א המפוארת, היא תמיד בטופ. מהרגע שהמאמן בלאט דיבר איתי הנחישות שלי רק גדלה. אני מאוד אוהב את היכל נוקיה, זה מקום נפלא לשחק בו, ועכשיו לחוות אותו מהצד הביתי יהיה פשוט מרגש עבורי.

 • תיאו פאפאלוקאס חתם במכבי אלקטרה ת"א
 • שון ג'יימס מתארח בעמוד הפייסבוק

  הקהל של מכבי ת"א מבין ואוהב כדורסל, יש לכם תרבות כדורסל הידועה בכל אירופה, ולעונג לי להצטרף לחגיגה בצהוב. אני מחכה לטירוף ביציעים ורוצה שכולם יידעו שאני מגיע לתת את כל כולי למכבי, אני להוט לתרום להצלחת הקבוצה. את סופו כמובן אני מכיר מצוין. הוא שחקן גדול ובחור נהדר, וראיתם את זה בעצמכם בעונה שעברה. האנשים במכבי ת"א והמאמן בלאט עשו איתו עבודה גדולה. הוא מוכשר בטירוף ואעשה הכל לעזור לו להתקדם אפילו עוד יותר, אבל הדבר שתמיד היה בעיניי מעל הכל הוא הצלחת הקבוצה וכך זה נשאר. אני פה בשביל מכבי".

  דיויד בלאט הגיב על שחקנו החדש: "החתמנו את אחד השחקנים הכי גדולים והכי ווינרים ביבשת אירופה. תיאו הוא מנהיג בעל אופי מדהים וסופר-קבוצתי, עם חוכמת משחק נדירה. יש לו רצון עז לבוא לישראל ולעזור למכבי להוביל ולהישאר בטופ האירופי. כולנו מאושרים מההצטרפות שלו, אנחנו יודעים גם מההיסטוריה שלו וגם מההווה שמדובר בשחקן ענק, כזה שהופך את השחקנים שלידו לטובים יותר. בכל מקום שהיה הוא תרם לחיבור נפלא של קבוצתו.

  החתמתו של פאפאלוקאס תחזק עוד יותר את החיבור של סופו שחורציאניטיס עם מכבי, שניהם הרי שיתפו פעולה במשך שנים בצורה מוצלחת ביותר גם באולימפיאקוס וגם ביוון בימיה הגדולים. אנחנו בונים על פאפאלוקאס גם כמדריך ודמות לחיקוי עבור יוגב אוחיון הצעיר והמוכשר, כדי לעזור לו להתפתח להיות הרכז הנפלא שאנחנו רוצים שיהיה".

  יו"ר המועדון, שמעון מזרחי, הוסיף: "פאפלוקאס מכניס למכבי אלקטרה ת"א מימד אדיר של ניסיון, מנהיגות ו ווינריות. בשיחה שערכתי איתו התרשמתי מהשאפתנות שלו ומהרצון העז להגיע למכבי ולהמשיך להראות לכל אירופה את היכולות שלו. הוא מאוד נחוש ללכת איתנו הכי רחוק שאפשר בכל במה אפשרית, וממש אפשר היה לחוש את ההתלהבות בדבריו".

  דיויד פדרמן סיכם: אנחנו שמחים ונרגשים, ורואים בזה כבוד גדול ששחקן כמו תיאו פאפאלוקאס - אישיות של ממש - בוחר לבוא אלינו, למכבי ת"א. הוא רצה לבוא אלינו ואנחנו כמובן שמחנו, זה מוסיף מוטיבציה אדירה לכל המערכת". • מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
  איתנו

  להיות מכביסט

  מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

  הצטרפו עכשיו!
  איתנו
  הטבות מכביסט
  הצטרפו למועדון מכביסט
  ×