תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

צפו בראיון עם גאודלוק: "רוצה להיות זה שלוקח את הזריקה האחרונה"

הגארד החדש של מכבי התרגל לחיים, לקבוצה וגם לציפיות: "יש אופטימיות. זה מגיע לפני ביטחון וזה חשוב". על השיטה: "אוהב את זה שכולם נוגעים בכדור". וגם: ממה הוא מפחד, ואיזו הפתעה סידרנו לו בסיום הראיון? צפו

08/09/2016
ראשי · ארכיון כתבות · צפו בראיון עם גאודלוק: "רוצה להיות זה שלוקח את הזריקה האחרונה"
הגעתו של אנדרו גאודלוק למכבי FOX תל אביב סימנה רף חדש בכל מה שקשור לציפיות האוהדים מהעונה הזו. אחרי הכול, כולם זוכרים את ההצגה של הגארד בהיכל כאשר לבש את המדים של פנרבחצ'ה/אולקר ובכלל, גאודלוק נחשב לאחד השחקנים המוכשרים והאיכותיים ביבשת אז מטבע הדברים, שימו אותו בחמישייה אחת עם סוני ווימס ותקבלו ציפיות.
 
אז נגד מי משחקת מכבי השבוע, ואיפה משדרים?
צפו באדלשטיין מדבר על ההכנה ביוון: "נכנסים לגוב האריות"
 
אז אחרי שגאודלוק (עוד מעט בן 28) הספיק להתאקלם בארץ ולהתרגל לאותן ציפיות, הוא התיישב לראיון נרחב ראשון מאז הגעתו וסיפק את נקודת המבט שלו, "לדעתי זה דבר טוב", אמר גאודלוק, "אני אוהב שיש אופטימיות, לדעתי זה מגיע לפני ביטחון. הייתי בסיטואציה הזו בעבר, עם קבוצות שהלכו רחוק באירופה. יש לנו הרבה שחקנים מוכשרים בסגל. אני לא אוהב לשים לחץ עודף על עצמי אז אני פשוט משחק וכל השאר מסתדר מעצמו".
 
את הדבר הזה של סוני ווימס ראיתם?
 
למרות הרזומה המרשים, גאודלוק עדיין מחשיב את עצמו כסוג של אנדרדוג: "אני תמיד מרגיש שיש לי מה להוכיח. מישהו כמוני, לא הכי גבוה בעולם, לא הכי אתלטי. אני תמיד מרגיש שיש לי מה להוכיח. כך אני משחק, כך אני מרוויח את המשכורת שלי. אני תמיד מנסה להראות שאני שייך, גם בשלב הזה של הקריירה שלי. אני מרגיש שקצת מתעלמים מהיכולת שלי ליצור מצבים גם עבור שחקנים אחרים. אני זוכה ללא מעט תשומת לב מהגנות ואני חושב שאני לא מוערך מספיק כמוסר, אני מוסר טוב בהרבה ממה שאנשים חושבים. אני קולע הרבה אז מתעלמים משאר האלמנטים. מצד שני, תמיד יש מה לשפר. אני חושב שמבחינתי, הנושא ההגנתי זה מה שזכה להכי הרבה ביקורת ואני מרגיש שאני עוד יכול להשתפר כדי להפוך את זה לנקודת כוח שלי".
 
לאורך השנים, גאודלוק צבר מוניטין של שחקן שצריך את הכדור אצלו ביד ואוהב לקחת זריקות. איך זה מסתדר עם הפילוסופיה של ארז אדלשטיין? על פי השחקן עצמו, טוב מאוד: "אני אוהב את השיטה. אני אוהב את התרגילים שלמדנו עד כה כי יש הרבה תנועה וכולם נוגעים בכדור, וזה דבר חשוב אם רוצים ללכת רחוק. אנחנו עדיין בקדם עונה אז עוד לא למדנו יותר מדי תרגילים אבל מה שהמאמן עשה עד עכשיו מצוין". ועדיין, מה יקרה כאשר יהיו כמה שניות על השעון, התוצאה תהיה צמודה והכדור האחרון יהיה אצלו ביד? "אני מאמין שאני אקח את הזריקה האחרונה. אני בהחלט רוצה להיות השחקן שלוקח את הזריקה הזו".
 
מה אתה חושב על תל אביב?
אז מה חושב גאודלוק על תל אביב? "אני אוהב את העיר. מזג האוויר מצוין, האנשים נחמדים, האוכל מצוין. זה מרגיש לי כמו בבית. יש לי שני ילדים אז כשאני מסתובב בעולם, אני ישן יותר אבל קשה להיות בלי המשפחה".
 
 
מי השחקן הכי מצחיק בקבוצה?
"קווינסי מילר כנראה. הוא צעיר ממני בכמה שנים. זה טוב שיש מישהו צעיר כזה בקבוצה, ששם חיוך על הפנים של כולם כל הזמן. זה עושה את הדברים יותר רגועים ובכלל, כולם ממש נחמדים".
 
איך אתה מתמודד עם הקהל הישראלי שאוהב להיות קרוב לשחקנים בכל רגע?
"האמת? אם אני לא עם המדים, אני לא ממש נראה כמו שחקן כדורסל אז עדיין לא ניגשו אליי ברחוב, אבל במקומות אחרים זה כן קרה וגם אם זה יקרה כאן, אני אוהב את זה. האוהדים הם הסיבה שאנחנו משחקים, אז אני תמיד שמח בכל אינטראקציה עם האוהדים".
 
העונה יהיו לכם הרבה טיסות, מה אתה נוהג לעשות בטיסות?
"האמת היא שאני בדרך כלל ישן. אם תסתכלו עליי בכל רגע נתון בטיסה יש סיכוי שתראו אותי מעולף, עם פה פתוח ואזניות. אם אני ער אני אוהב לצפות בתקצירים ובווידאו של משחק, אבל לרוב אני פשוט ישן אז אל תצלמו אותי, זה לא ייראה טוב...".
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×