תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - חידוש מנוי שמאלי - רשימת המתנה

צפו באייברסון: "יש כאן קבוצה שנבנתה להגיע לפיינל פור"

הסנטר החדש של מכבי לא חושש להציב מטרות גבוהות ("הקבוצה הזו נבנתה להגיע רחוק"), מתלהב מהאימונים ("אוהב את השיטה של אדלשטיין") ומספר על מקור ההשראה ("אבא שלי הוא הכדורסלן האהוב עליי בכל הזמנים"). ראיון נרחב

14/09/2016
ראשי · ארכיון כתבות · צפו באייברסון: "יש כאן קבוצה שנבנתה להגיע לפיינל פור"
קולטון אייברסון נמצא בסך הכול כשבועיים במכבי FOX תל אביב אבל לא לקח לו הרבה זמן לזהות את הפוטנציאל שטמון בקבוצה הזו. בראיון נרחב מסביר הסנטר החדש של מכבי מה הוביל אותו להגיע לארץ ומה הוא מצפה מעצמו ומחבריו העונה.
 
"מכבי זה מועדון נהדר", אמר אייברסון, "אני יודע שיש כאן מסורת והיסטוריה נפלאים. כולם מדברים בשבחו של המועדון הזה, גם שחקנים לשעבר וגם שחקנים שהיו כאן לאחרונה. זה מרגש להיות חלק ממועדון כזה עם היסטוריה כזו. במבט קדימה, אני חושב שיש כאן סגל נהדר השנה, קבוצה נהדרת ותמיכה נהדרת".
 
צפו באנדרו גאודלוק: "רוצה להיות זה שייקח את הזריקה האחרונה"
 
מה שבאמת שכנע את הסנטר להגיע לארץ זה הסגל שנבנה בקיץ האחרון, והוא לא חושש להצהיר מה המטרות מבחינתו: "כשהסתכלתי על מכבי, כאשר התעניינתי באפשרות לעבור קבוצה זה היה מראה פוקח עיניים עבורי. יש לנו אופציות לייצר נקודות בכל עמדה עם כמה שחקנים. אנחנו אתלטיים, גדולים, חזקים. זו קבוצה שנבנתה להגיע לפיינל פור, שתילחם על האליפות השנה. זו הדרך שהיא נבנתה. זו המטרה שלנו - לדחוף ולהגיע לשם".
 
ומה יהיה התפקיד של אייברסון בקבוצה השנה? מבחינתו, כמה שיותר גדול, יותר טוב: "משהו שאני מרגיש שלא מוערך מספיק במשחק שלי זו יכולת המסירה וכשאני רואה את השיטה, אני מצפה להיות חלק ממנה. אני לא רוצה רק לשבת בפוסט כל המשחק. לצאת, למסור, להיות במיד-פוסט, בהיי-פוסט - זה משהו שאני מצפה מאוד לעשות, וגם להרבה תרגילי פיק אנד רול".
 
מי היו השחקנים הנערצים עליך כשגדלת?
"הייתי מעריץ גדול של לארי בירד ובעיקר, גדלתי תוך כדי צפייה באבי משחק. אבא שלי (צ'אק אייברסון) הוא ההשראה שלי כשחקן, הוא היה שחקן מקצועני גם כן ובכנות, למדתי ממנו המון, אז אני חייב לומר שאבא שלי הוא כנראה השחקן האהוב עליי בכל הזמנים".
 
אתה נחשב לשחקן מאוד מוחצן על המגרש, זה כך גם מחוצה לו?
"מחוץ למגרש, אני קצת יותר רגוע. אני שליו, אבל על המגרש אני נותן לרגשות שלי להשתלט עליי. אני אוהב להביא את האנרגיה. אני שחקן טוב יותר בזכות זה, הקבוצה טובה יותר. כל קבוצה שיש לה שחקן כזה שניזון מהאנרגיות, זה עוזר לה".
 
"אני מנסה לשמור על פרופיל נמוך מחוץ למגרש. לא תתפסו אותי מחוץ לדירה שלי יותר מדי במהלך העונה, אבל כשאני כן בחוץ ואני רואה אוהד, אני תמיד שואל מה נשמע ומוכן לחלק תמונות והכול".
 
אחד התחביבים המועדפים על אייברסון זה גולף ולמרות שלא מדובר בענף ספורט פופולרי במיוחד במחוזותינו, הוא שמח להסביר לנו מה אנחנו מחמיצים: "אפילו שאתה משחק גולף רע, זה עדיין כיף. אני לא יודע, יש בזה משהו. אני לא שחקן טוב בכלל. אישתי שיחקה בקולג' והיא ממש טובה אז כיף לי לשחק איתה. יש משהו בלהיות בחוץ, לברוח מכל העולם ופשוט לעשות משהו שאתה נהנה ממנו".
 
יהיו הרבה טיסות השנה הודות לריבוי משחקי היורוליג, מה אתה נוהג לעשות בטיסות?
"אני פשוט מוריד פרקים של סדרות טלוויזיה וצופה בהם. במהלך הקיץ, הצטברו לי פרקים של סדרות שונות. יש לי משהו כמו עשר עונות מלאות של סדרות לצפות בהן וזה מה שאעשה".
 
מה הסדרות האהובות עליך?
"אני אוהב את 'חליפות', 'חסרי בושה', 'איש משפחה', 'משפחה מודרנית', כל הסדרות המצויינות האלה".
 


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×