תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

ג'ף פוט


סנטר
ת. לידה:
14/07/1987
עונות בקבוצה:
1
אזרחות:
ארה''ב
גובה:
.00
עמדה:
סנטר
פוט ניחן באינטליגנציית משחק גבוהה, פיזיות וכוח באיזור הצבע ומשחק טוב עם הגב לסל, יכולת מסירה מצויינת לשחקן בגובהו ונחשב גם חוסם איכותי. פוט הוא שחקן שמביא המון להט ואנרגיה למגרש, ונחשב אהוד מאוד בקרב אוהדי אוניברסיטת קורנל - הנחשבת לאחת הטובות בארה"ב מבחינה אקדמית - בה שיחק בשלוש השנים האחרונות.

פוט (foote), יליד מדינת ניו יורק ובן לכדורסלן לשעבר, החל את קריירת הכדורסל בתיכון ספנסר ואן-הייטן, והעמיד בעונתו האחרונה בתיכון ממוצעים של 15 נק', 13 ריב', ו-6 חסימות למשחק. ב-2005 החל לשחק באוניברסיטת סנט. בונאוונטור וכעבור שנה וחצי עבר לאוניברסיטת קורנל היוקרתית. ג'ף השתלב במהירות בקבוצתו החדשה, סיים כבר במשחקו הראשון עם דאבל דאבל, והעמיד ממוצע עונתי של 7.9 נק' ו-6.3 ריב' למשחק. בעונתו השניה שיפר ממוצעיו ל-11.8 נק' ו-7.2 ריב', נבחר לשחקן ההגנה של ליגת ה-ivy בה משחקת קבוצתו ודורג בעשירייה הראשונה בשש קטגוריות שונות.

בעונה החולפת, השלישית והאחרונה שלו בקורנל - שהיתה עונת השיא של האוניברסיטה - העפילה הקבוצה ל"סוויט 16" של טורניר המכללות הארצי. פוט העמיד ממוצעים מרשימים של 12.3 נק', 8.1 ריב', 2.3 אס' ו-1.9 חסימות למשחק. משחקו הטוב ביותר היה נגד מכללת באקנל, מולה סיים עם 28 נק' ו-18 ריב'. הסנטר סיים ב-26 ממשחקיו העונה ב-NCAA עם דאבל פיגרס, כשהוא מותיר רושם רב בכל אולם בו שיחק. הוא נבחר לחמישייה הראשונה בליגת ה-ivy ובפעם השניה ברציפות נבחר לשחקן ההגנה המצטיין.
ג'ף פוט
ממוצעים בקריירה

ממוצעים בקריירה

אייקון סגל שחקנים מכבי

סגל השחקנים

לסגל המלא >
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×