תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

עירוני רמת גן - מכבי תל אביב


ליגת העל | מחזור 3 | 31/12/2007 | 19:45 | אולם זיסמן
עירוני רמת גן104
סיום
86מכבי תל אביב
אזור משחק

סוגרים את השנה עם הפסד לרמת גן

מכבי תל אביב הפסידה בתום משחק חד צדדי 86:104 לרמת גן. פייזר בלט עם 28 נק'. צפו בסיום המשחק.

31/12/2007
ראשי · ארכיון חדשות · סוגרים את השנה עם הפסד לרמת גן
סוגרים את השנה עם הפסד לרמת גן

קטש חזר לחמישיה ללא מוריס, אך עם פייזר ובלות'נטאל בקו הקדמי, יחד עם גרסדיה, הלפרין וקאמינגס בחמישיה עם שלושה נמוכים. זה עלה למכבי בפתיחה לא קלה בהגנה ועם סל ועבירה של ג'רום ביזלי המצוין, ועם שלשה של ניר כהן עלו המקומיים ליתרון 0-6. מכבי הלכה פנימה לפייזר וקיבלה ממנו 4 נק' רצופות שהורידו ל-4-8 לר"ג אחרי 2 דקות.

ר"ג המשיכה להיות מאד טובה בהתקפה ורצה עם שלשה של ביזלי עד 4-13 מדהים בפתיחה. בלות'נטאל המשיך לזרוק מהשלוש ולהחטיא ופייזר הוריד עד 9-15 לר"ג אחרי 4 וחצי דקות. שלשה של קיובלר ועוד 2 של טולברט במתפרצת העלו את ר"ג ליתרון 9-20 אחרי 5 וחצי דקות.

קטש הרים את שארפ ומוריס אבל לניר כהן זה לא הזיז ועם עוד 5 נק' רצופות ועוד דאנק אדיר של ביזלי העלו את ר"ג ליתרון 11-27 אחרי 7 וחצי דקות. שלשה של שארפ ועוד פעם פייזר החזיקו את הצהובים בתמונה ובפיגור 18-29, דקה לסיום הרבע. בלות'נטאל סוף סוף איפס את הידית, ברנר וביזלי החטיאו ומכבי ירדה בפיגור סביר בסיום הרבע: 24-30 אחרי שתי שלשות רצופות של בלות'נטאל.

ר"ג פתחה את הרבע השני עם שתי שלשות של טולברט וכהן והחזיר את ההפרש לדו ספרתי, 26-36. בלינקו הוציא את כהן המצוין והכניס את כדיר, כאשר אליהו עלה אצל הצהובים לראשונה, מה שלא מנע מקיובלר להמשיך להפגיז. אליהו בדאנק הוריד ל-30-38 אחרי 3 וחצי דקות ברבע השני ור"ג לקחה פסק זמן. איבודים מוזרים של מכבי בראשות ביינום יחד עם שלשה של טולברט הרימו את ר"ג ל-30-45, יתרון שיא, אחרי 4 דקות ברבע (ריצת 0-7 בחצי דקה).

סל ועבירה של אלישי כדיר העלו את ר"ג ליתרון 34-50, יתרון שיא במשחק, 4 דקות לסיום הרבע. ר"ג המשיכה להראות מצוין, בראון וביזלי העלו כבר להפרש קשה מאד, 35-54, 2 דקות למחצית. ניר כהן ספג את העבירה השלישית, פייזר עם מהלך טוב והלפרין מהקו הורידו עד 42-55, דקה למחצית. פייזר עם נקודות שהעלו את מאזנו ל-19 נק' במחצית הורידו עד 44-55, במחצית.

שארפ היה הראשון שקלע עבור הצהובים עם 5 נק' רצופות שהורידו את היתרון לחד ספרתי. אחרי 3 דקות וחצי בתוך הרבע סחט ניר כהן עבירה רביעית מפייזר, שהקפיצה את באטיסטה לראשונה לפרקט, בהתקפה שלאחר מכן סיפק קאמינגס נקודות ראשונות במשחק עם וצמצם ל-53-62. דיוויס עם סל ועבירה הישיב לרמת גן את יתרון 11 הנק' במחצית הרבע.

צפו בהפסד מכבי תל אביב לעירוני רמת גן

באדיבות Sport5.co.il

קאמינגס עם שלשה נוספת הוריש ל-8, אך מכבי לא סגרה לריבואנד בצד השני וחטפה עוד שניים מטולברט. אליהו עם חסימה גדולה על כדיר סחט עבירת 24 שניות מרמת גן. בראון עם 4 נק' רצופות העלה את היתרון ל-62-75, דקה וחצי לסיום הרבע השלישי. קטש העלה חמישייה עם 4 זרים ונענש בשתי קליעות עונשין, ורמת גן ירדה לקראת הרבע הרביעי ביתרון 64-82.

כדיר עם טיפ-אוף קליל מזריקה לא טובה של טולברט העלה את רמת גן ליתרון 64-84, כשהצהובים ניסו עם זריקות כושלות מחוץ לקשת להציל את המשחק, עד לשלשה של הלפרין שצמצה ל-19 הפרש, 3 דקות לסוף המשחק. טולברט עם שלשה נוספת הקפיץ את היתרון שלה מארחים ל-24 נק', והוריד את הקבוצות לפסק זמן. האחרון וניר כהן עם שתי שלשות רצופות המשיכו את ההשפלה של הצהובים, שלא הצילחו לייצר סלים. פייזר עם 4 נק' רצופות הוריד ל-20 הפרש וגארסיה חתם את המשחק, בו מכבי הפסידה 104-86.

למכבי תל אביב: פייזר 28 נק', שארפ 12, קאמינגס 11, אליהו 10, בלות'נטאל 9, גארסיה 5, הלפרין 4, ביינום 2.

לרמת גן: טולברט 22 נק', כהן 20, קיובלר וביסלי 16 כ"א, כדיר (7 ריב') ובראון 10 כ"א, דיוויס וברנר 5.


עודד קטש: "אנחנו מנסים בכל מיני דרכים ולא מצליחים. ההפסד הזה מסמל הרבה יותר מאשר הוא משמעותי, הדרך, הצורה. זה הקבוצה וזה מה שיש, אני לוקח את כל האחריות, כרגע זה לא נראה טוב. כמערכת אנחנו צריכים לבדוק
את כל האפשרויות. השינוי הראשון שהולך לקרות זה שניקולה יחזור. אפשר לעשות הרבה יותר בכל המסגרות, יש כישרון בקבוצה הזו אבל דברים לא מתחברים. יש בעיות בקבוצה והן מאוד ברורות. ר"ג באו מוכנים, ועשו את מה שהם היו צריכים לעשות. לצערי זו לא הפעם הראשונה שזה קורה לנו בליגה".

דריק שארפ: "צריך להישאר חיוביים ולעשות את מה שאנחנו צריכים לעשות. יש לנו את כל הזמן שבעולם, יש לנו המון כישרון בקבוצה. אנחנו צריכים לבוא מוכנים מנטאלית לכל משחק".

מאמן ר"ג רובי בלינקו: "מכבי ת"א התגלגלה לסיטואציה שבה השחקנים הכי חשובים שלהם נפצעו. אלו שחקנים שעושים את האחרים יותר טובים. הם נאבקים בלמצוא את הדרך איך להסתדר בלעדיהם".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×