תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

"אסור להוריד הילוך מול מכבי"

מאמן ריאל מדריד צ'וס מתאו מנתח: "קבוצה שלוקחת אותך לקצה גבול היכולת הגופנית שלך, תמיד משחקת בקצב גבוה". מוסא: "נצטרך להגביל את לורנזו בראון"

27/11/2023
ראשי · ארכיון כתבות · "אסור להוריד הילוך מול מכבי"
"אסור להוריד הילוך מול מכבי"
ריאל מדריד מגיעה למפגש מול מכבי Playtika תל אביב עם מאזן מושלם ביורוליג (0:9), כאשר מדובר במשחק השלמה מהמחזור השישי במפעל. למרות המספרים המרשימים והמיקום בפסגה, במועדון הלבן מבירת ספרד לא מורידים לעולם את רמת הכוננות. 

"מכבי זו קבוצה שדורשת ממך הרבה תשומת לב עם המון כשרון התקפי מבחוץ, אבל גם משחק פנים חזק", ניתח מאמן ריאל מדריד צ'וס מתאו לקראת המשחק. "זאת הקבוצה שקולעת הכי הרבה נקודות בצבע, היא לוקחת אותך לקצה גבול היכולת הגופנית שלך כי היא תמיד משחקת בקצב גבוה. זה לא יהיה משחק קל". "אנחנו צריכים להיות עקביים כל המשחק", הדגיש מאמן הבלאנקוס, והסביר: "אסור לך להוריד הילוך מול קבוצה כזאת שיש לה הרבה משאבים אישיים וקבוצתיים. מכבי יכולה לשחק הגנה טובה וגם להחליף הגנות, נהיה מוכרחים להישאר ממוקדים. זה לא ייפתר ברבע הראשון, ככה שנצטרך להיות מרוכזים עד לסיום". 

"מכבי קבוצה מסוכנת עם שחקנים כשרוניים באחד על אחד כמו בראון ובולדווין, שניים מהגארדים הטובים ביותר באירופה", הזכיר דז'אנן מוסא, שפתח ב-8 מ-9 משחקי היורוליג של קבוצתו. "נעשה כל מה שאנחנו יכולים כדי לנצח את המשחק, אבל זה לא יהיה קל. יהיה חשוב לשלוט בריבאונד ולרוץ, אבל גם נצטרך להגביל את לורנזו בראון. יש לנו שומרים טובים ואני מקווה שנעשה עבודה טובה עליו, מבלי לשכוח את שאר שחקני מכבי".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×