תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

המספר הנוסף: 10 נתונים ששווה להכיר

הצלפים של וירטוס בולוניה, סחטני העבירות, ההפסדים של היריבה בחוץ והמכביסט היעיל ביותר במפגש הקודם

09/01/2024
ראשי · חדשות · המספר הנוסף: 10 נתונים ששווה להכיר
המספר הנוסף: 10 נתונים ששווה להכיר
20.4 נקודות מדד יעילות צובר טורניקה "טוקו" שנגליה בממוצע למשחק העונה ביורוליג, מקום שלישי במפעל אחרי שיין לארקין (אנאדולו אפס, 21.8) ומייק ג'יימס (מונאקו, 21.3). הממוצע של כל היתר נמוך מ-20. 

43.4 אחוזי דיוק יש העונה למרקו בלינלי מהשלוש. גם ג'יילן סמית', אייזיאה קורדינייה ואוודו עבאס קולעים ביותר מארבעים אחוזים מעבר לקשת. 

2.9 כדורים חוזרים בהתקפה קוטף ג'וש ניבו בממוצע למשחק יורוליג, שווה למאזן של לוקה מיטרוביץ' (הכוכב האדום) בפסגת המדד הזה במפעל. 5.2 עבירות סוחט ווייד בולדווין בממוצע למשחק, מקום שלישי ביורוליג אחרי טורניקה שנגליה (5.3). הסחטן המצטיין הוא מתיאס לסור, סנטר פנאתינייקוס שמרבה לתקוף את הטבעת. 

1.8 שלשות קולע תמיר בלאט בממוצע למשחק העונה, מקום 20 ביורוליג. מי שמוביל את וירטוס בולוניה הוא מרקו בלינלי עם 2.6 שלשות לערב. 

6.8 איבודי כדור בממוצע למשחק רושמים העונה ווייד בולדווין (3.5) ולורנזו בראון (3.3), מקומות ראשון ושני ביורוליג. טוקו שנגליה במקום הרביעי (2.9). 

30:21 דקות בממוצע לערב משחק לורנזו בראון, יותר מכל שחקן אחר במכבי. זו בדיוק גם כמות הזמן על המגרש של טוקו שנגליה, שמוביל את שחקני וירטוס בולוניה בדקות. 73.7 אחוזי הצלחה יש עד כה העונה לווירטוס בולוניה ביורוליג, מקום שני אחרי ריאל מדריד (89.5%). האיטלקים ניצחו ב-14 משחקים והפסידו בחמישה בלבד. 

4 מחמשת ההפסדים של וירטוס בולוניה העונה הגיעו במשחקי חוץ. המנצחות היו ריאל מדריד, פנאתינייקוס, באיירן מינכן ו-ולנסיה. 

5+ היה המדד של תמיר בלאט במשחק האחרון מול וירטוס בולוניה, שהסתיים ב-90:100 לזכות האיטלקים. מכבי הייתה עם נתון הפלוס/מינוס הטוב ביותר ב-22 הדקות של הגארד הישראלי על המגרש.


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×