תפריט
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם
כפתור ימני - חנות כפתור אמצעי - מנוי דיגיטלי שמאלי - לזכרם

"מעורר השראה לשחק במכבי - ואנחנו נותנים הכל"

הצהובים העפילו לחצי גמר גביע המדינה. קטש: "זה היה מאמץ קבוצתי, לנצח בגביע זה גדול". מנקו: "שמח מאוד על הכושר של הקבוצה"

02/04/2024
ראשי · חדשות · "מעורר השראה לשחק במכבי - ואנחנו נותנים הכל"
"מעורר השראה לשחק במכבי - ואנחנו נותנים הכל"
מכבי Playtika תל אביב העפילה לחצי גמר גביע המדינה בזכות הופעה נהדרת וניצחון 72:104 על מכבי רמת גן לעיני אלפים בהיכל מנורה. הצהובים של עודד קטש כבר סופרים 17 ניצחונות ברציפות וינסו להמשיך את הריצה הזו גם בביקור בברצלונה ביום חמישי ביורוליג.

“היה משחק טוב, פתחנו טוב הגנתית וברבע הראשון הזריקות פחות נכנסו, אבל ידענו שבסוף ניכנס לקצב”, אמר המאמן עודד קטש במסיבת העיתונאים, “אני שמח, זה היה מאמץ קבוצתי והרבה שחקנים נכנסו ותרמו. קלענו 44 נקודות במחצית כשווייד ולורנזו היו על אפס נקודות. במחצית השניה הם נתנו את מה שהם יודעים לעשות. לאורך השנים המשחקים האלה הם יותר אנחת רווחה מאשר שמחה ואני חושב שזה לא נכון. לנצח בגביע זה גדול”.

“יש לנו עוד במה להשתפר, ואנחנו צריכים לעשות את זה כדי לעמוד במטרות שלנו העונה”, הזכיר קטש, “אנחנו נמצאים בכושר טוב ובהרגשה טובה ואת זה נרצה לקחת לאחד המשחקים הכי קשים ביורוליג, ברצלונה בתקופה טובה ומשחקת בקצב גבוה. יש להם המון שכל, ניסיון ויכולות, זה אתגר אחר”.“זה מרגיש טוב מאוד, אנחנו מרוכזים בלזכות בגביע, הפסדנו בשנה שעברה ואנחנו זוכרים את זה”, אמר ווייד בולדווין, הקלע המוביל עם 17 נקודות, “אנחנו לוקחים את זה מאוד ברצינות, יש לנו עוד שני משחקים כדי להשיג את התואר”.

כשנשאל אם הוא בכושר הכי טוב בקריירה, ענה מספר 5 בצהוב-כחול: “אני בדרך, זה לא נגמר. יש עונה ארוכה, החלק החשוב הוא בין אפריל ליוני - שם אתה זוכה בתארים".

"התמיכה בנו בלתי תיאמן”, אמר בולדווין על הדחיפה מהאוהדים בעונה שבה משחקי הבית הועתקו לבלגרד, “מה שקרה העונה הוא חסר מזל, אבל אנחנו מרגישים את התמיכה ברשתות וגם במשחקי הליגה. זה מעורר השראה לשחק עבור מכבי - וזה גורם לנו לתת את הכל"."מה שקורה בתקופה האחרונה זה משהו שכולנו רוצים שימשיך. אנחנו יודעים שכל אחד מאיתנו צריך לעבוד באימון כדי להמשיך ולשפר", הסביר במסיבת העיתונאים רפי מנקו. "אנחנו מנסים להתעסק במה שקורה עכשיו. העפלנו לחצי גמר גביע המדינה".

"אני שמח מאוד על הכושר בו הקבוצה נמצאת. אף שחקן לא אוהב לא לשחק. אני מתרכז באיך להיות בכושר הכי טוב שאני יכול כדי לעזור לקבוצה", הסביר מנקו. "אני אוהב מאוד לשחק עם ווייד, הוא מושך המון אש מההגנות שמולנו. זה עוזר לי מאוד".


מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי פייסבוק מכבי אינטסגרם
איתנו

להיות מכביסט

מצטרפים למועדון האוהדים הרשמי ונשארים הכי קרובים שיש. תוכן בלעדי, כל העדכונים לפני כולם, הזמנות לאירועים ומלא הטבות ופעילויות צהובות במיוחד

הצטרפו עכשיו!
איתנו
הטבות מכביסט
הצטרפו למועדון מכביסט
×